odotrace

UK novērojumi: 2023 · Kohortas gads: 2012.

Zems, 10. percentile
122 109km
75 875 mi
Tipisks, mediāna
201 085km
124 949 mi
Augsts, 90. percentile
309 206km
192 132 mi

2023. gada UK MOT pārbaudēs 2012. g. Volkswagen Passat odometrs tipiski rādīja ap 201 085 km (124 949 jūdz.); vidējie 80% rādījumu bija starp 122 109 un 309 206 km. Pamatā ir DVSA anonimizētajā MOT datu kopā (Open Government Licence v3.0) esošie rādījumi (skaits: 18 967).

Salīdzinājums: 2012. g. Volkswagen Passat

Šīs lapas mediāna ir par 24% augstāka nekā citu 2012. gada modeļu mediānu mediāna OdoTrace (161 563 km, n = 17); šī salīdzināšanas kopa nav UK autoparks. Vecākajai lapai Volkswagen Passat 2011 ir augstāka mediāna, 215 906 km (7% virs šīs). Jaunākajai lapai Volkswagen Passat 2013 ir zemāka mediāna, 181 577 km (10% zem šīs). Tam pašam gadam Lietuvas apskatēs mediāna ir augstāka, 275 445 km (n = 1506), salīdzinot ar 201 085 km UK pārbaudēs. Tās ir atsevišķas izlases, un Lietuvas novērojumu datumi nav sniegti, tāpēc skaitļi netiek apvienoti.

Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.

Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: .

Salīdziniet sludinājumu

Vai rādījums
šķiet ticams?

Pirms spert nākamo soli, salīdziniet pārdevēja norādīto nobraukumu ar tipiskajām vērtībām.

  • Salīdziniet ar to pašu modeļa gadu
  • Apskatiet zemo, mediānas un augsto diapazonu
  • Uzziniet, kad pētīt tālāk

Kurā diapazonā ir šis auto?

Ievadiet sludinājumā norādīto odometra rādījumu, lai redzētu, kur tas iekrīt šim modelim: 2012 Volkswagen Passat.

Ievadiet kilometrus, piemēram, 120000.

Zems rādījums ir iemesls izmeklēt, nevis nobraukuma attīšanas pierādījums.

Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN lai redzētu atšifrētos datus un pieejamos konkrētā auto nobraukuma ierakstus. Ja ieraksti trūkst, rezultātā tiek rādīti robi.

Lietuvas autoparks: tipiskais nobraukums

Vietējā tirgus dati. Odometra rādījumu sadalījums no Lietuvas tehniskajām apskatēm (TRANSEKSTA), izmantojot katra auto jaunāko rādījumu. Kilometri.

Kohortas gads: 2012. Katra transportlīdzekļa jaunākais rādījums; šajā apkopojumā novērojumu datumi nav norādīti. Tā ir cita izlase nekā UK apskašu rādījumi. Apkopojums izveidots: .

Zems, 10. percentile
181 127km
Tipisks, mediāna
275 445km
Augsts, 90. percentile
366 702km

Pamatā: N = 1506 — Lietuvas transportlīdzekļu skaits. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, izmantojot data.gov.lt, CC BY 4.0.

Starp 70 679 Lietuvas Volkswagen Passat auto ar diviem vai vairākiem apskates rādījumiem 2,5% ir kritums par vairāk nekā 5000 km starp rādījumiem, bet 40,6% ir vēlāks rādījums, kas ir zemāks par agrāku jebkurā apmērā. Tas ir autoparka līmeņa konteksts no apskašu ieraksta, nevis spriedums par atsevišķu auto. Apskašu datumi ir tikai nedēļas precizitātē, un datu ievades kļūdas palielina neapstrādāto rādītāju, tāpēc vispirms rādīts īpatsvars ar lielākiem kritumiem.

Pirmreizējās tehniskajās apskatēs (pirmajā mēģinājumā) 28,4% 2012. g. Volkswagen Passat auto apskati neizturēja (apskašu skaits: 5813). Avots: TRANSEKSTA tehniskās apskates atvērtie dati (data.gov.lt datu kopa 2721).

Somijas autoparks: tipiskais nobraukums

Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.

Kohortas gads: 2012. Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.

Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.

Zems, 10. percentile
175 670km
Tipisks, mediāna
269 011km
Augsts, 90. percentile
370 323km

Pamatā ir Somijas transportlīdzekļu izlase (N = 2643). Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.

CO2 un patēriņš (ES tipa apstiprinājums)

ES tipa apstiprinājuma rādītāji 2012. g. Volkswagen Passat auto, pēc degvielas. Patēriņš ir testa cikla rādītājs un ir zemāks nekā reālajā lietošanā, tāpēc ekspluatācijas izmaksu aplēsi uztveriet kā minimumu.

Dīzelis
129,8g/km CO2
4,92 l/100km (vecāks tests)
Benzīns
160,5g/km CO2
6,71 l/100km (vecāks tests)
CNG
137,6g/km CO2
nav datu (vecāks tests)
E85
153,3g/km CO2
9,83 l/100km (vecāks tests)

Avots: Eiropas Vides aģentūra, tipa apstiprinājums, Eiropas Vides aģentūras standarta atkārtotas izmantošanas politika (norāde uz avotu). Reģistrāciju svērtais vidējais katram degvielas veidam.

ES atsaukumu signāli: Volkswagen Passat

Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.

Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.

EU Safety Gate: 4 kampaņas

Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem.

UK MOT drošums, atsauces dati no Apvienotās Karalistes autoparka

UK MOT autoparka dati — liels un labi dokumentēts atsauces autoparks. Tie ir Apvienotās Karalistes dati, kas šeit rādīti tikai tāpēc, ka modelim ir arī iepriekš norādīts ES signāls.

Pirmreizējo (pirmā mēģinājuma) 4. klases MOT pārbaužu skaits 2012. gada Volkswagen Passat automašīnām 2023. gadā: 14 992; no tām nesekmīgas bija 27,6%. Šis rādītājs ir augstāks par tāda paša vecuma automašīnu mediānu (26,3%) šajā autoparkā. (Starpība procentpunktos: 1,3)

Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads, Open Government Licence v3.0. Atsauce uz Apvienotās Karalistes autoparku, nevis rezultāts konkrētam auto. UK MOT ieraksti raksturo lielu, labi dokumentētu atsauces autoparku un ir skaidri apzīmēti kā Apvienotās Karalistes dati, nevis jūsu tirgus dati. Tas neaizstāj apskati.

Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN pirms pieņemat lēmumu.

Kas tas ir un kas tas nav

Šie skaitļi parāda apkopotu sadalījumu daudzām 2012. gada Volkswagen Passat automašīnām. Tie aprēķināti no Apvienotās Karalistes DVSA MOT odometra rādījumiem, kas izmantoti kā autoparka tuvinājums. MOT datu kopa ir anonimizēta un nesatur ne VIN, ne personas datus.

Tā nav vēsture pēc VIN. Tas nevar pateikt viena konkrēta auto nobraukumu vai to, vai konkrēts odometrs ir attīts. Izmantojiet to kā ticamības pārbaudi: rādījums, kas ir ievērojami zem tipiskās joslas šim vecumam, ir norāde, ko vērts pārbaudīt, bet pats par sevi neko nepierāda.

Konkrētam auto pārbaudiet VIN lai redzētu atšifrētos datus un pieejamos odometra ierakstus, tostarp Nīderlandes RDW vērtējumu, ja pievienojat numurzīmi. Kā tieši šī josla ir aprēķināta un kādi avoti aiz tās stāv, skatiet datu metodiku.

Citi modeļa gadi: Volkswagen Passat

Visi modeļa gadi: Volkswagen PassatVisas markas un modeļi