Audi A6: kilometre podľa modelového roka
Audi A6: každý modelový rok so stránkou na OdoTrace v jednej tabuľke. Typický (mediánový) údaj odometra a rozpätie od 10. do 90. percentilu z britských testov MOT v roku 2023, s počtom údajov za každým riadkom.
Kupujete tento model? Skontrolujte VIN auta
Britské kilometre podľa modelového roka
Kilometre · popri nich míleBritské pozorovania: 2023
- Medián
- 10. až 90. percentil
Prerušenie čiary znamená, že pre daný modelový rok neexistuje stránka, takže sa preň nekreslí hodnota.
| Modelový rok | Medián (km) | Medián (mi) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Údaje | Vek v 2023 (roky) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003 | 247 270 | 153 647 | 145 024 | 371 679 | 1 172 | 20 |
| 2004 | 246 726 | 153 309 | 149 831 | 347 638 | 1 733 | 19 |
| 2005 | 254 356 | 158 050 | 159 679 | 356 488 | 2 942 | 18 |
| 2006 | 259 442 | 161 210 | 173 168 | 353 683 | 5 028 | 17 |
| 2007 | 251 781 | 156 450 | 165 020 | 346 304 | 8 289 | 16 |
| 2008 | 241 538 | 150 085 | 159 164 | 331 666 | 8 143 | 15 |
| 2009 | 233 069 | 144 823 | 145 703 | 328 397 | 5 605 | 14 |
| 2010 | 217 786 | 135 326 | 138 448 | 309 557 | 8 625 | 13 |
| 2015 | 136 546 | 84 846 | 83 430 | 217 090 | 12 850 | 8 |
| 2016 | 116 555 | 72 424 | 71 382 | 189 487 | 15 076 | 7 |
| 2020 | 46 449 | 28 862 | 23 606 | 86 655 | 2 063 | 3 |
Zdroj: Anonymizované výsledky testov MOT agentúry DVSA 2023. Súhrn vytvorený: . Toto historické pásmo nie je odhadom pre aktuálny rok. Autá od roku 2023 zostarli; opakované testy môžu to isté vozidlo započítať viackrát.
Čo ukazuje tabuľka
Tabuľka zahŕňa modelové roky 2003 až 2020 (modelové roky so stránkou: 11; britské údaje MOT spolu: 71 526, z testov 2023). Najstarší modelový rok 2003 má medián 247 270 km a najnovší 2020 46 449 km: medián staršieho roka je o 432 % vyšší. Rozpätie od 10. do 90. percentilu je v pomere k mediánu najširšie pre 2020 (136 % mediánu) a najužšie pre 2006 (70 %). Medzi bezprostredne po sebe idúcimi modelovými rokmi (porovnaných dvojíc: 8) sa medián novšieho roka v priemere líši o menej než 3 %.
Ide o pozorovania z britských testov MOT v roku 2023 pri rôznych autách v rôznom veku: prierez vozovým parkom, nie história jedného auta. Rozdiely medzi modelovými rokmi odrážajú autá rôzneho veku, nie zmeny v kilometroch jednotlivého auta.
Litovský vozový park: typické kilometre
Údaje domáceho trhu. Rozdelenie údajov odometra z litovských technických kontrol (TRANSEKSTA), pri každom aute s posledným údajom. Kilometre.
Posledný údaj pre každé vozidlo; dátumy pozorovania nie sú v tomto súhrne uvedené. Ide o inú vzorku než britské údaje z kontrol. Súhrn vytvorený: . Litovské a britské údaje pochádzajú z oddelených vzoriek a nikdy sa nekombinujú. Uvedené sú len modelové roky s litovskou vzorkou (vozidiel na modelový rok: aspoň 1 000).
| Modelový rok | Medián (km) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Vozidlá |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 316 949 | 230 870 | 411 522 | 1 434 |
| 2005 | 323 396 | 239 817 | 415 151 | 1 991 |
| 2006 | 321 827 | 246 331 | 409 208 | 2 967 |
| 2007 | 316 325 | 240 839 | 397 408 | 2 417 |
| 2008 | 304 942 | 235 268 | 390 995 | 1 729 |
| 2009 | 300 614 | 224 617 | 382 021 | 1 230 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA cez data.gov.lt, CC BY 4.0.
Fínsky vozový park: typické kilometre
Údaje z fínskeho registra vozidiel (Traficom): posledný zaznamenaný údaj odometra osobných áut v premávke vo Fínsku podľa roka prvého použitia. Dátum údaja nie je uvedený, počítajú sa len autá, ktoré sú stále v prevádzke, a zahrnuté sú ojazdené dovozy. Kilometre.
Výpis z registra: 30. 6. 2026. Najnovšie roky prvého použitia sú vynechané, pretože väčšina týchto áut ešte neprešla technickou kontrolou. Fínske a britské údaje pochádzajú z oddelených vzoriek a nikdy sa nekombinujú. Fínsky register neuvádza dátum údaja a obsahuje len autá, ktoré sú stále v prevádzke. Uvedené sú len roky prvého použitia s fínskou vzorkou (vozidiel za rok: aspoň 1 000); najnovšie roky sú vynechané, pretože väčšina týchto áut ešte neprešla technickou kontrolou.
Dátumy sa líšia: fínska hodnota je posledný údaj vo výpise z registra z roku 2026, zatiaľ čo britské údaje sú údaje z testov v roku 2023, takže autá z rovnakého roka prvého použitia sú vo fínskom údaji o niekoľko rokov staršie, čo samo pridáva desaťtisíce kilometrov. Vyšší alebo nižší fínsky údaj nepreukazuje, že sa fínske autá jazdia viac alebo menej.
- Medián
- 10. až 90. percentil
Prerušenie čiary znamená, že daný rok nemá stránku alebo má menej než 1 000 fínskych vozidiel, preto sa preň nekreslí hodnota.
| Modelový rok | Medián (km) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Vozidlá |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 326 966 | 223 456 | 455 947 | 1 201 |
| 2007 | 332 279 | 229 292 | 461 258 | 1 118 |
| 2008 | 326 836 | 223 101 | 435 845 | 1 074 |
| 2015 | 224 915 | 154 751 | 299 933 | 1 510 |
| 2016 | 206 478 | 133 255 | 288 722 | 1 193 |
Percentily vypočítal OdoTrace zo záznamov registra; nejde o oficiálnu štatistiku Traficom. Zdroj: Fínska agentúra pre dopravu a komunikácie Traficom, otvorené údaje o vozidlách, CC BY 4.0.
Signály zvolávacích akcií v EÚ: Audi A6
Aktivita zvolávacích akcií na úrovni modelu z registrov trhu EÚ. Počty sú orientačné a uvádzajú sa podľa jednotlivých zdrojov, nikdy sa nesčítavajú. Netýkajú sa konkrétne tohto auta.
Snímka zvolávacích akcií vytvorená: 2026-10-04. Historické údaje, nie aktuálna kontrola zvolávacích akcií. Platnosť a stav opravy potvrďte u výrobcu.
Zvolávacie akcie sa vzťahujú na výrobné obdobia, nie len na modelové roky. Zvolávacie akcie a bezpečnostné signály: Audi A6
Chcete skontrolovať konkrétne auto namiesto priemeru modelu? Skontrolujte jeho VIN