OdoTrace · Redakčná kontrola: . Dátumy zdrojov sú uvedené samostatne.
Medzi 19 zverejnenými britskými skupinami áut z roku 2010 v tejto analýze sa mediány údajov odometra pohybujú od 96 811 km (model Kia Picanto) po 217 786 km (model Audi A6). Ide o porovnanie historických vzoriek z technických kontrol, nie o rebríček spoľahlivosti ani podvodov. Pozorovania pochádzajú z roku 2023; nie sú odhadom toho, koľko tieto autá najazdili do roku 2026.
Prečo porovnávať ten istý ročník skupiny?
Vek výrazne ovplyvňuje nasbieranú vzdialenosť. Ak ponecháme rok prvého uvedenia do prevádzky na 2010, pri čítaní tejto konkrétnej tabuľky odpadne jeden zrejmý rozdiel. Zostávajú však rozdiely v používaní, motoroch, kupujúcich, zoskupovaní názvov modelov a v tom, ktoré vozidlá sa dožili technickej kontroly. Výsledky nedokážu izolovať príčinný vplyv výberu modelu.
Vybrali sme každú skupinu z roku 2010, ktorá je už súčasťou zverejneného britského súboru údajov o kilometroch v OdoTrace, a nevyberali sme len najpútavejšie príklady. Tieto riadky zodpovedajú 361 557 zaznamenaným kontrolám/údajom; nejde o počet jedinečných áut. Nie je to ani celý britský vozový park.
Zverejnená skupina z roku 2010
Rozpätie od 10. po 90. percentil opisuje strednú časť každej vzorky. Nie je to odporúčané rozpätie kilometrov ani interval spoľahlivosti. Percentily sú približné; pozrite si metódu vzorkovania nižšie.
| Model | Počet údajov | 10. percentil | Medián | 90. percentil | Rozpätie 10.–90. |
|---|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto | 17 848 | 43 418 | 96 811 | 164 314 | 120 896 |
| Fiat Panda | 12 190 | 50 290 | 104 449 | 172 959 | 122 669 |
| MINI | 38 716 | 73 930 | 128 709 | 193 372 | 119 442 |
| Peugeot 207 | 39 949 | 74 522 | 132 474 | 205 117 | 130 595 |
| Citroën C3 | 26 993 | 77 971 | 137 074 | 207 849 | 129 878 |
| Peugeot 308 | 18 671 | 90 403 | 152 570 | 232 527 | 142 124 |
| Jaguar XF | 12 197 | 91 604 | 162 061 | 242 391 | 150 787 |
| BMW 118 | 13 716 | 102 037 | 172 644 | 250 674 | 148 637 |
| Volkswagen Golf | 61 747 | 99 723 | 175 177 | 261 252 | 161 529 |
| Land Rover Freelander | 17 767 | 115 539 | 184 141 | 259 904 | 144 365 |
| Toyota Avensis | 7 615 | 106 136 | 185 612 | 312 397 | 206 261 |
| Ford S-MAX | 12 363 | 127 658 | 188 188 | 259 772 | 132 114 |
| Volvo XC90 | 7 712 | 132 421 | 197 598 | 272 202 | 139 781 |
| Ford Mondeo | 23 095 | 119 976 | 198 277 | 294 821 | 174 845 |
| Volvo XC60 | 5 418 | 126 278 | 198 346 | 278 002 | 151 724 |
| Audi A4 | 17 098 | 129 961 | 205 921 | 294 694 | 164 733 |
| Volvo V70 | 3 539 | 121 281 | 210 241 | 304 114 | 182 833 |
| Volkswagen Passat | 16 298 | 135 703 | 215 954 | 313 989 | 178 286 |
| Audi A6 | 8 625 | 138 448 | 217 786 | 309 557 | 171 109 |
Stiahnuť súhrnnú tabuľku ako CSV. Obsahuje rok pozorovania, rok skupiny, trh, počet údajov vo vzorke, zdroj, licenciu, časovú značku vytvorenia a zodpovedajúcu verejnú stránku modelu. Neobsahuje žiadne VIN ani EČV.
Čo znamená variabilita pre kupujúceho
Jediná hranica „normálnych kilometrov pre auto z roku 2010“ by zakryla rozdiel mediánov 120 975 km medzi najnižšou a najvyššou tu zobrazenou skupinou modelov. Aj v rámci jedného modelu môže byť rozpätie od 10. po 90. percentil široké. Konkrétne auto preverujte podľa datovaných záznamov, nie podľa verdiktu odvodeného z miesta, kde sa nachádza v tejto tabuľke.
Ako konkrétny ďalší krok porovnajte stránky Audi A4, Volkswagen Golf a Volkswagen Passat a potom použite kontrolný zoznam histórie kilometrov jednotlivého auta. Zvolávacie akcie Peugeot 208 na úrovni modelu odpovedajú na samostatnú otázku o bezpečnosti; najazdené kilometre nie sú skóre rizika zvolávacej akcie.
Metóda, zdroj a reprodukovateľnosť
- Východiskovým vstupom je anonymizovaný súbor výsledkov skúšok MOT od DVSA za rok 2023. Spracovanie v OdoTrace vyberá záznamy triedy 4 s údajmi od 1 do 500 000 míľ, neprázdnou značkou a modelom a použiteľným dátumom prvého uvedenia do prevádzky v rokoch 1995 až 2024. Rok v tejto analýze pochádza z dátumu prvého uvedenia do prevádzky; nie je zárukou označenia modelového roka výrobcom.
- Spracovanie zoskupuje údaje podľa značky, modelu a roku prvého uvedenia do prevádzky. Skupina môže obsahovať opakované skúšky toho istého auta. Spracovanie používa pevné počiatočné číslo generátora náhodných čísel (seed 20260623). Veľké skupiny používajú na odhad percentilov rezervoár (reservoir sampling) s najviac 12 000 údajmi; zobrazený počet údajov vo vzorke je počet prijatých údajov, nie veľkosť rezervoára.
- Zverejnená skupina na stránke je vybraná: každé pásmo potrebuje aspoň 1 000 údajov a podporný kontext z trhu EÚ. Nie je to náhodná vzorka všetkých skupín modelov. Litovské údaje a počty zvolávacích akcií pomáhajú vybrať stránky, no nezmiešavajú sa s tu uvedenými britskými údajmi odometra.
- Táto analýza filtruje zverejnený súhrn na rok 2010, zoraďuje ho podľa mediánu kilometrov a každé rozpätie počíta ako p90 mínus p10. Mediány nespája ani z nich neodvodzuje percentil celého vozového parku. Zobrazené výpočty možno zopakovať po stiahnutí súboru CSV.
Zdrojový súhrn vytvorený ; obdobie pozorovania 2023; redakčná analýza skontrolovaná . Zdrojové údaje sú v míľach; zverejnené hodnoty v kilometroch používajú konverzný faktor spracovania 1,60934 a zaokrúhlenie na celé čísla. Jedna míľa je presne 1,609344 km; použitie tejto presnej hodnoty namiesto toho by posunulo jednotlivé zverejnené hodnoty najviac o 2 km.
Uvedenie zdroja: Driver and Vehicle Standards Agency (britská agentúra pre vodičské a vozidlové normy), anonymizované skúšky a výsledky MOT, použité podľa licencie Open Government Licence v3.0. Odvodené pásma a toto porovnanie vypočítal OdoTrace. Pozrite si úplnú metodiku.
Obmedzenia, ktoré treba pri citovaní zachovať
Ide o malú vybranú historickú britskú skupinu, nie prieskum v celej EÚ ani meranie rozšírenosti stáčania kilometrov. Nededuplikovali sme každé vozidlo, neoverili každý zdrojový údaj, nevypočítali intervaly neistoty ani nezohľadnili, ktoré vozidlá zostali v prevádzke a ako sa používali. Rôzne roky pozorovania a litovské vzorky s posledným údajom na vozidlo by sa nemali dávať do rebríčka krajín. Nižší údaj odometra nie je dôkaz podvodu a vyšší údaj nie je dôkaz pravosti.