odotrace

JK stebėjimai: 2023 · Imties metai: 2011.

Maža, 10-asis procentilis
94 451km
58 689 mi
Tipinė, mediana
166 008km
103 153 mi
Didelė, 90-asis procentilis
252 679km
157 008 mi

2023 m. JK MOT patikrose 2011 metų Volkswagen Golf tipinė rida buvo apie 166 008 km (103 153 mylių); vidurinių 80 % rodmenų riba – nuo 94 451 iki 252 679 km. Pagrindas: anonimizuotas DVSA MOT duomenų rinkinys, rodmenų skaičius 66 797 (Open Government Licence v3.0).

Volkswagen Golf 2011: palyginimas

Senesnių metų modelio Volkswagen Golf 2010 mediana didesnė: 175 177 km (6 % daugiau nei šiame puslapyje). Naujesnių metų modelio Volkswagen Golf 2012 mediana mažesnė: 150 615 km (9 % mažiau nei šiame puslapyje). Tų pačių metų Lietuvos techninių apžiūrų mediana didesnė: 245 193 km (n = 1 113), o JK patikrose – 166 008 km. Tai atskiros imtys, o Lietuvos stebėjimų datos nepateiktos, todėl skaičiai nejungiami. Šio puslapio medianą padalijus iš automobilio amžiaus 2023 m. patikrų metu (amžius metais: 12), gaunama apie 13 800 km per metus; tai paprastas medianos vidurkis, o ne išmatuota metinė rida.

Šis istorinis intervalas nėra dabartinių metų įvertis. Automobiliai nuo 2023 m. paseno; pakartotinės apžiūros gali skaičiuoti tą patį automobilį kelis kartus.

Šaltinis: DVSA anonimizuoti MOT testų rezultatai, 2023 m.. Suvestinė sudaryta: .

Palyginti skelbimą

Ar ridos rodmuo
atrodo tikėtinas?

Prieš tęsdami palyginkite pardavėjo nurodytą ridą su bendrais duomenimis.

  • Palyginti su tais pačiais modelio metais
  • Matyti mažą ridą, medianą ir didelę ridą
  • Suprasti, kada tirti toliau

Kur patenka šis automobilis?

Įveskite skelbime nurodytą ridą, kad palygintumėte su 2011 Volkswagen Golf.

Įveskite kilometrus, pavyzdžiui, 120000.

Maža rida yra priežastis tirti, o ne atsukimo įrodymas.

Norite tikrinti konkretų automobilį, o ne modelio vidurkį? Patikrinkite jo VIN ir pamatykite iššifruotus duomenis bei turimus būtent šio automobilio ridos įrašus. Rezultatas parodo spragas, kai įrašų trūksta.

Lietuvos automobilių parkas: tipinė rida

Vietos rinkos duomenys. Ridos pasiskirstymas iš Lietuvos techninių apžiūrų (TRANSEKSTA), naudojant paskutinį kiekvieno automobilio rodmenį. Kilometrais.

Imties metai: 2011. Paskutinis kiekvieno automobilio rodmuo; stebėjimų datos šioje suvestinėje nepateiktos. Ši imtis skiriasi nuo JK apžiūrų rodmenų. Suvestinė sudaryta: .

Maža, 10-asis procentilis
158 901km
Tipinė, mediana
245 193km
Didelė, 90-asis procentilis
338 278km

Remiantis N = 1 113 · Lietuvos automobilių imtis. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA per data.gov.lt, CC BY 4.0.

Lietuvoje tirtų Volkswagen Golf automobilių su bent dviem apžiūros rodmenimis skaičius: 46 822. Iš jų 3,4% rodmenų sumažėjimas viršijo 5 000 km, o 38,5% bent kartą vėlesnis rodmuo buvo mažesnis už ankstesnį bet kokiu dydžiu. Tai automobilių parko kontekstas iš apžiūrų duomenų, ne išvada apie konkretų automobilį. Apžiūrų datos tikslios tik iki savaitės, o įvedimo klaidos gali padidinti bendrą rodiklį, todėl pirmiausia rodome didesnių sumažėjimų dalį.

2011 modelio metų Volkswagen Golf automobilių pirmoje apžiūroje 32,2% nepraėjo iš pirmo karto (apžiūrų skaičius: 4 179). Šaltinis: TRANSEKSTA techninių apžiūrų atviri duomenys (data.gov.lt, duomenų rinkinys 2721).

Suomijos automobilių parkas: tipinė rida

Suomijos transporto priemonių registro duomenys (Traficom): paskutinis užregistruotas ridos rodmuo lengvųjų automobilių, naudojamų Suomijoje, pagal pirmojo pradėjimo naudoti metus. Rodmens datos nėra, skaičiuojami tik dar naudojami automobiliai, įtraukti ir įvežti naudoti automobiliai. Kilometrai.

Imties metai: 2011. Registro ištrauka: 2026-06-30. Naujausi pirmojo naudojimo metai praleisti, nes dauguma tų automobilių dar nėra buvę techninėje apžiūroje.

Datos skiriasi: Suomijos reikšmė yra paskutinis rodmuo 2026 m. registro ištraukoje, o JK rodikliai yra 2023 m. apžiūrų rodmenys, todėl to paties pirmojo naudojimo metų automobiliai Suomijos rodiklyje yra keleriais metais vyresni, o tai vien savaime prideda dešimtis tūkstančių kilometrų. Aukštesnis ar žemesnis Suomijos rodiklis nereiškia, kad Suomijos automobiliai važinėjami daugiau ar mažiau.

Maža, 10-asis procentilis
116 858km
Tipinė, mediana
209 662km
Didelė, 90-asis procentilis
317 644km
Volkswagen Golf, pirmasis naudojimas 2011 m.: paskutinis užregistruotas ridos rodmuo Suomijos transporto priemonių registre (Traficom), visi degalai ir pagal degalus. Kilometrai.
Kuras Mediana (km) 10-asis procentilis (km) 90-asis procentilis (km) Automobiliai
Visi degalai 209 662 116 858 317 644 4 976
Benzinas 192 318 107 908 273 656 3 795
Dyzelinas 287 151 195 216 381 198 1 160

Benzininių ir dyzelinių automobilių tipinė rida skiriasi gerokai, todėl visų degalų duomenys tinka kiekvieniems degalams prasčiau nei jų pačių eilutė. Benzino ir dyzelino eilutės skaičiuoja automobilius, kurie nėra užregistruoti kaip hibridai; visų degalų eilutėje yra ir hibridų, elektromobilių bei dujomis varomų automobilių. Rodoma tik tada, kai kiekvienų degalų yra ne mažiau kaip 1 000 automobilių.

Remiantis N = 4 976 Suomijos automobilių. Procentilius iš registro duomenų apskaičiavo OdoTrace; tai nėra oficiali Traficom statistika. Šaltinis: Suomijos transporto ir ryšių agentūra Traficom, atviri transporto priemonių duomenys, CC BY 4.0.

CO2 ir sąnaudos (ES tipo patvirtinimas)

Volkswagen Golf 2011 ES tipo patvirtinimo duomenys pagal degalus. Sąnaudos gautos bandymo ciklu ir dažnai mažesnės už realias; eksploatavimo išlaidų įverčiai todėl veikiau yra apatinė riba.

Benzinas
148g/km CO2
6,19 l/100km (senesnis bandymas)
Dyzelinas
125,6g/km CO2
4,76 l/100km (senesnis bandymas)

Šaltinis: Europos aplinkos agentūra, tipo patvirtinimas, EEA standartinė pakartotinio naudojimo politika (nurodant šaltinį). Pagal registracijų skaičių svertinis vidurkis kiekvienai degalų rūšiai.

ES atšaukimų signalai modeliui Volkswagen Golf

Modelio lygmens atšaukimų veikla ES rinkos registruose. Skaičiai yra orientaciniai ir rodomi pagal šaltinį, niekada nesumuojami. Jie nėra skirti konkrečiam automobiliui.

Atšaukimų momentinė kopija sudaryta: 2026-10-04. Istoriniai duomenys, ne tiesioginė atšaukimų patikra. Taikymą ir remonto būklę patvirtinkite su gamintoju.

EU Safety Gate: Atšaukimo akcijų: 2

Atšaukimai taikomi gamybos laikotarpiams, ne vien modelio metams.

JK MOT patikimumas – atskaitos duomenys iš JK automobilių parko

JK MOT automobilių parko duomenys – didelis ir gerai dokumentuotas atskaitos automobilių parkas. Tai JK duomenys, čia rodomi tik todėl, kad modelis taip pat turi aukščiau pateiktą ES signalą.

Per 2023 m. pirmines 4 klasės MOT apžiūras, atliktas 2011 metų Volkswagen Golf automobiliams (apžiūrų skaičius: 52 407), nepraėjo 28,7%. Palyginti su tokio pat amžiaus automobilių mediana šiame parke (29,4%), šis rodiklis yra mažesnis. (Skirtumas procentiniais punktais: 0,7)

Šaltinis: DVSA anonimizuoti MOT testų rezultatai, 2023 m., Open Government Licence v3.0. JK automobilių parko orientyras, ne konkretaus automobilio rezultatas. JK MOT duomenys yra didelis, gerai dokumentuotas atskaitos automobilių parkas, aiškiai pažymėtas kaip JK duomenys, o ne jūsų rinkos duomenys. Jis nepakeičia apžiūros.

Perkate šį modelį? Patikrinkite automobilio VIN prieš priimdami sprendimą.

Ką šie duomenys reiškia ir ko ne

Šie skaičiai rodo apibendrintą daugelio 2011 metų Volkswagen Golf automobilių pasiskirstymą, apskaičiuotą iš JK DVSA MOT ridos rodmenų kaip automobilių parko palyginimą. MOT duomenų rinkinys anonimizuotas, jame nėra VIN ar asmens duomenų.

Tai nėra istorija pagal VIN. Jis neparodo konkretaus automobilio ridos ar to, ar jo odometras buvo atsuktas. Naudokite jį kaip pirmą tikėtinumo patikrą: rodmuo gerokai žemiau amžiui tipinio intervalo yra signalas tolesniam tyrimui, bet pats savaime nieko neįrodo.

Konkrečiam automobiliui patikrinkite jo VIN kad matytumėte iššifruotus duomenis ir turimus ridos įrašus, taip pat Nyderlandų RDW vertinimą pridėję valstybinį numerį. Tikslią intervalo skaičiavimo tvarką ir visus šaltinius rasite duomenų metodikoje.

Kiti metai modeliui Volkswagen Golf

Visi modelio metai: Volkswagen GolfVisos markės ir modeliai