odotrace

UK novērojumi: 2023 · Kohortas gads: 2011.

Zems, 10. percentile
94 451km
58 689 mi
Tipisks, mediāna
166 008km
103 153 mi
Augsts, 90. percentile
252 679km
157 008 mi

2023. gada UK MOT pārbaudēs 2011. g. Volkswagen Golf odometrs tipiski rādīja ap 166 008 km (103 153 jūdz.); vidējie 80% rādījumu bija starp 94 451 un 252 679 km. Pamatā ir DVSA anonimizētajā MOT datu kopā (Open Government Licence v3.0) esošie rādījumi (skaits: 66 797).

Salīdzinājums: 2011. g. Volkswagen Golf

Vecākajai lapai Volkswagen Golf 2010 ir augstāka mediāna, 175 177 km (6% virs šīs). Jaunākajai lapai Volkswagen Golf 2012 ir zemāka mediāna, 150 615 km (9% zem šīs). Tam pašam gadam Lietuvas apskatēs mediāna ir augstāka, 245 193 km (n = 1113), salīdzinot ar 166 008 km UK pārbaudēs. Tās ir atsevišķas izlases, un Lietuvas novērojumu datumi nav sniegti, tāpēc skaitļi netiek apvienoti. Dalot šīs lapas mediānu ar auto vecumu 2023. gada pārbaudēs (vecums gados: 12), iegūst aptuveni 13 800 km gadā — vienkāršu vidējo, kas atvasināts no mediānas, nevis izmērītu gada nobraukumu.

Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.

Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: .

Salīdziniet sludinājumu

Vai rādījums
šķiet ticams?

Pirms spert nākamo soli, salīdziniet pārdevēja norādīto nobraukumu ar tipiskajām vērtībām.

  • Salīdziniet ar to pašu modeļa gadu
  • Apskatiet zemo, mediānas un augsto diapazonu
  • Uzziniet, kad pētīt tālāk

Kurā diapazonā ir šis auto?

Ievadiet sludinājumā norādīto odometra rādījumu, lai redzētu, kur tas iekrīt šim modelim: 2011 Volkswagen Golf.

Ievadiet kilometrus, piemēram, 120000.

Zems rādījums ir iemesls izmeklēt, nevis nobraukuma attīšanas pierādījums.

Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN lai redzētu atšifrētos datus un pieejamos konkrētā auto nobraukuma ierakstus. Ja ieraksti trūkst, rezultātā tiek rādīti robi.

Lietuvas autoparks: tipiskais nobraukums

Vietējā tirgus dati. Odometra rādījumu sadalījums no Lietuvas tehniskajām apskatēm (TRANSEKSTA), izmantojot katra auto jaunāko rādījumu. Kilometri.

Kohortas gads: 2011. Katra transportlīdzekļa jaunākais rādījums; šajā apkopojumā novērojumu datumi nav norādīti. Tā ir cita izlase nekā UK apskašu rādījumi. Apkopojums izveidots: .

Zems, 10. percentile
158 901km
Tipisks, mediāna
245 193km
Augsts, 90. percentile
338 278km

Pamatā: N = 1113 — Lietuvas transportlīdzekļu skaits. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, izmantojot data.gov.lt, CC BY 4.0.

Starp 46 822 Lietuvas Volkswagen Golf auto ar diviem vai vairākiem apskates rādījumiem 3,4% ir kritums par vairāk nekā 5000 km starp rādījumiem, bet 38,5% ir vēlāks rādījums, kas ir zemāks par agrāku jebkurā apmērā. Tas ir autoparka līmeņa konteksts no apskašu ieraksta, nevis spriedums par atsevišķu auto. Apskašu datumi ir tikai nedēļas precizitātē, un datu ievades kļūdas palielina neapstrādāto rādītāju, tāpēc vispirms rādīts īpatsvars ar lielākiem kritumiem.

Pirmreizējās tehniskajās apskatēs (pirmajā mēģinājumā) 32,2% 2011. g. Volkswagen Golf auto apskati neizturēja (apskašu skaits: 4179). Avots: TRANSEKSTA tehniskās apskates atvērtie dati (data.gov.lt datu kopa 2721).

Somijas autoparks: tipiskais nobraukums

Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.

Kohortas gads: 2011. Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.

Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.

Zems, 10. percentile
116 858km
Tipisks, mediāna
209 662km
Augsts, 90. percentile
317 644km
Volkswagen Golf, pirmoreiz lietots 2011. gadā: pēdējais reģistrētais odometra rādījums Somijas transportlīdzekļu reģistrā (Traficom), visas degvielas un pēc degvielas. Kilometri.
Degviela Mediāna (km) 10. percentile (km) 90. percentile (km) Transportlīdzekļi
Visas degvielas 209 662 116 858 317 644 4976
Benzīns 192 318 107 908 273 656 3795
Dīzelis 287 151 195 216 381 198 1160

Benzīna un dīzeļa auto tipiskais nobraukums būtiski atšķiras, tāpēc kopējie rādītāji katram degvielas veidam atbilst sliktāk nekā attiecīgā degvielas veida rinda. Benzīna un dīzeļa rindās tiek skaitīti auto, kas nav reģistrēti kā hibrīdi; rindā visām degvielām ir iekļauti arī hibrīdi, elektriskie un gāzes auto. Rādīts tikai tur, kur katram degvielas veidam ir vismaz 1000 transportlīdzekļu.

Pamatā ir Somijas transportlīdzekļu izlase (N = 4976). Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.

CO2 un patēriņš (ES tipa apstiprinājums)

ES tipa apstiprinājuma rādītāji 2011. g. Volkswagen Golf auto, pēc degvielas. Patēriņš ir testa cikla rādītājs un ir zemāks nekā reālajā lietošanā, tāpēc ekspluatācijas izmaksu aplēsi uztveriet kā minimumu.

Benzīns
148g/km CO2
6,19 l/100km (vecāks tests)
Dīzelis
125,6g/km CO2
4,76 l/100km (vecāks tests)

Avots: Eiropas Vides aģentūra, tipa apstiprinājums, Eiropas Vides aģentūras standarta atkārtotas izmantošanas politika (norāde uz avotu). Reģistrāciju svērtais vidējais katram degvielas veidam.

ES atsaukumu signāli: Volkswagen Golf

Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.

Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.

EU Safety Gate: 2 kampaņas

Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem.

UK MOT drošums, atsauces dati no Apvienotās Karalistes autoparka

UK MOT autoparka dati — liels un labi dokumentēts atsauces autoparks. Tie ir Apvienotās Karalistes dati, kas šeit rādīti tikai tāpēc, ka modelim ir arī iepriekš norādīts ES signāls.

Pirmreizējo (pirmā mēģinājuma) 4. klases MOT pārbaužu skaits 2011. gada Volkswagen Golf automašīnām 2023. gadā: 52 407; no tām nesekmīgas bija 28,7%. Šis rādītājs ir zemāks par tāda paša vecuma automašīnu mediānu (29,4%) šajā autoparkā. (Starpība procentpunktos: 0,7)

Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads, Open Government Licence v3.0. Atsauce uz Apvienotās Karalistes autoparku, nevis rezultāts konkrētam auto. UK MOT ieraksti raksturo lielu, labi dokumentētu atsauces autoparku un ir skaidri apzīmēti kā Apvienotās Karalistes dati, nevis jūsu tirgus dati. Tas neaizstāj apskati.

Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN pirms pieņemat lēmumu.

Kas tas ir un kas tas nav

Šie skaitļi parāda apkopotu sadalījumu daudzām 2011. gada Volkswagen Golf automašīnām. Tie aprēķināti no Apvienotās Karalistes DVSA MOT odometra rādījumiem, kas izmantoti kā autoparka tuvinājums. MOT datu kopa ir anonimizēta un nesatur ne VIN, ne personas datus.

Tā nav vēsture pēc VIN. Tas nevar pateikt viena konkrēta auto nobraukumu vai to, vai konkrēts odometrs ir attīts. Izmantojiet to kā ticamības pārbaudi: rādījums, kas ir ievērojami zem tipiskās joslas šim vecumam, ir norāde, ko vērts pārbaudīt, bet pats par sevi neko nepierāda.

Konkrētam auto pārbaudiet VIN lai redzētu atšifrētos datus un pieejamos odometra ierakstus, tostarp Nīderlandes RDW vērtējumu, ja pievienojat numurzīmi. Kā tieši šī josla ir aprēķināta un kādi avoti aiz tās stāv, skatiet datu metodiku.

Citi modeļa gadi: Volkswagen Golf

Visi modeļa gadi: Volkswagen GolfVisas markas un modeļi