odotrace

Britse waarnemingen: 2023 · Jaar van de groep: 2011.

Laag, 10e perc.
94.451km
58.689 mi
Gebruikelijk, mediaan
166.008km
103.153 mi
Hoog, 90e perc.
252.679km
157.008 mi

Bij Britse MOT-keuringen in 2023 stond de teller van een Volkswagen Golf uit 2011 gewoonlijk op ongeveer 166.008 km (103.153 mi). De middelste 80% van de tellerstanden lag tussen 94.451 en 252.679 km. Gebaseerd op 66.797 tellerstanden in de geanonimiseerde MOT-dataset van de DVSA (Open Government Licence v3.0).

Zo verhoudt Volkswagen Golf uit 2011 zich

De pagina van het oudere modeljaar (Volkswagen Golf 2010) heeft een hogere mediaan: 175.177 km (6% boven deze). De pagina van het nieuwere modeljaar (Volkswagen Golf 2012) heeft een lagere mediaan: 150.615 km (9% onder deze). Voor hetzelfde jaar laten Litouwse keuringen een hogere mediaan zien: 245.193 km (n = 1.113), tegen 166.008 km bij de Britse keuringen. Het zijn aparte steekproeven en de Litouwse waarnemingsdata zijn niet beschikbaar, dus de cijfers worden niet gecombineerd. Als je de mediaan op deze pagina deelt door de leeftijd van de auto bij de keuringen in 2023 (leeftijd in jaren: 12), kom je op ruwweg 13.800 km per jaar. Dat is een eenvoudig gemiddelde, afgeleid van de mediaan, geen gemeten jaarafstand.

Dit historische bereik is geen schatting voor het lopende jaar. De auto’s zijn sinds 2023 ouder geworden; herhaalde keuringen kunnen hetzelfde voertuig meer dan één keer meetellen.

Bron: Geanonimiseerde MOT-testresultaten van de DVSA 2023. Samenvatting aangemaakt: .

Vergelijk een advertentie

Klopt de
tellerstand?

Zet de kilometerstand van de verkoper in context voordat je de volgende stap zet.

  • Vergelijk met hetzelfde modeljaar
  • Bekijk het lage, mediane en hoge bereik
  • Weet wanneer je verder moet uitzoeken

Waar valt deze auto binnen het bereik?

Vul de tellerstand uit een advertentie in om te zien waar die valt voor 2011 Volkswagen Golf.

Vul kilometers in, bijvoorbeeld 120000.

Een lage tellerstand is een reden om uit te zoeken wat er aan de hand is, geen bewijs van een teruggedraaide teller.

Wil je een specifieke auto checken in plaats van het modelgemiddelde? Check het VIN om de gedecodeerde gegevens en beschikbare tellerstanden van dit voertuig te zien. Het resultaat toont hiaten als gegevens ontbreken.

Litouws wagenpark: gebruikelijke kilometerstand

Gegevens van de thuismarkt. Verdeling van de tellerstanden uit Litouwse technische keuringen (TRANSEKSTA), met per auto de laatste tellerstand. Kilometers.

Jaar van de groep: 2011. Laatste tellerstand per voertuig; de data van de waarnemingen zijn in deze samenvatting niet opgegeven. Dit is een andere steekproef dan de tellerstanden van de Britse keuringen. Samenvatting aangemaakt: .

Laag, 10e perc.
158.901km
Gebruikelijk, mediaan
245.193km
Hoog, 90e perc.
338.278km

Gebaseerd op N = 1.113 Litouwse voertuigen. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, gepubliceerd op data.gov.lt, CC BY 4.0.

Van de 46.822 Litouwse Volkswagen Golf-auto’s met twee of meer tellerstanden bij keuringen laat 3,4% een daling van meer dan 5.000 km tussen tellerstanden zien, en 38,5% een latere tellerstand die, hoe klein het verschil ook is, onder een eerdere ligt. Dit is context over het wagenpark uit de keuringsgegevens, geen oordeel over een afzonderlijke auto. Keuringsdatums zijn alleen op de week nauwkeurig en invoerfouten blazen het ruwe cijfer op. Daarom staat het aandeel met grotere dalingen voorop.

Bij 4.179 eerste technische keuringen (geen herkeuringen) van Volkswagen Golf-auto’s uit 2011 werd 32,2% afgekeurd. Bron: Open data over technische keuringen van TRANSEKSTA (data.gov.lt, dataset 2721).

Fins wagenpark: gebruikelijke kilometerstand

Gegevens uit het Finse voertuigregister (Traficom): de laatst vastgelegde tellerstand van personenauto’s die in Finland in gebruik zijn op de weg, per jaar van eerste ingebruikname. Er is geen datum van de tellerstand, alleen auto’s die nog in gebruik zijn worden meegeteld en gebruikte importauto’s zijn inbegrepen. Kilometers.

Jaar van de groep: 2011. Uittreksel uit het register: 30 jun 2026. De nieuwste jaren van eerste ingebruikname zijn weggelaten, omdat de meeste van die auto’s nog niet zijn gekeurd.

De datums verschillen: de Finse waarde is de laatste tellerstand in een registeruittreksel van 2026, terwijl de Britse cijfers tellerstanden zijn van keuringen in 2023. Auto’s met hetzelfde jaar van eerste ingebruikname zijn in het Finse cijfer dus enkele jaren ouder, wat op zich al tienduizenden kilometers toevoegt. Een hoger of lager Fins cijfer toont niet dat Finse auto’s meer of minder worden gereden.

Laag, 10e perc.
116.858km
Gebruikelijk, mediaan
209.662km
Hoog, 90e perc.
317.644km
Volkswagen Golf, eerste ingebruikname 2011: laatst vastgelegde tellerstand in het Finse voertuigregister (Traficom), alle brandstoffen en per brandstof. Kilometers.
Brandstof Mediaan (km) 10e percentiel (km) 90e percentiel (km) Voertuigen
Alle brandstoffen 209.662 116.858 317.644 4.976
Benzine 192.318 107.908 273.656 3.795
Diesel 287.151 195.216 381.198 1.160

Benzine- en dieselauto’s verschillen sterk in gebruikelijke kilometerstand, dus de cijfers voor alle brandstoffen passen minder goed bij elk van beide brandstoffen dan hun eigen rij. De rijen voor benzine en diesel tellen auto’s die niet als hybride zijn vastgelegd; de rij voor alle brandstoffen bevat ook hybride, elektrische en gasauto’s. Alleen getoond waar elke brandstof minstens 1.000 voertuigen heeft.

Gebaseerd op N = 4.976 Finse voertuigen. Percentielen door OdoTrace berekend uit de registergegevens; geen officiële statistiek van Traficom. Bron: Fins agentschap voor vervoer en communicatie Traficom, open voertuiggegevens, CC BY 4.0.

CO2 en verbruik (EU-typegoedkeuring)

EU-typegoedkeuringscijfers voor Volkswagen Golf uit 2011, per brandstof. Het verbruik is een cijfer uit een testcyclus en ligt lager dan in de praktijk, dus beschouw elke schatting van de rijkosten als een ondergrens.

Benzine
148g/km CO2
6,19 l/100km (oudere test)
Diesel
125,6g/km CO2
4,76 l/100km (oudere test)

Bron: Europees Milieuagentschap, typegoedkeuring, Standaardbeleid van het Europees Milieuagentschap voor hergebruik (bronvermelding). Gemiddelde per brandstof, gewogen naar het aantal registraties.

Signalen over terugroepacties in de EU voor Volkswagen Golf

Terugroepacties op modelniveau uit registers van de EU-markt. De aantallen zijn indicatief en worden per bron getoond, nooit bij elkaar opgeteld. Niet specifiek voor deze auto.

Momentopname van terugroepacties aangemaakt: 2026-10-04. Historische momentopname, geen actuele check van terugroepacties. Bevestig de huidige toepasselijkheid en de status van de reparatie bij de fabrikant.

EU Safety Gate: 2 terugroepacties

Terugroepacties gelden voor productieperioden, niet alleen voor modeljaren.

Betrouwbaarheid volgens de Britse MOT, referentiegegevens uit het Britse wagenpark

Gegevens van het Britse MOT-wagenpark, een groot en goed gedocumenteerd referentiewagenpark. Dit zijn Britse gegevens, die hier alleen staan omdat het model hierboven ook een EU-signaal heeft.

Van de 52.407 eerste MOT-keuringen (eerste poging, klasse 4) voor auto’s van het type Volkswagen Golf uit 2011 in 2023 is 28,7% afgekeurd. Dat is lager dan de mediaan van 29,4% voor auto’s van dezelfde leeftijd in dit wagenpark. (Verschil: 0,7 procentpunt)

Bron: Geanonimiseerde MOT-testresultaten van de DVSA 2023, Open Government Licence v3.0. Een referentie uit het Britse wagenpark, geen resultaat per auto. De Britse MOT-gegevens vormen een groot, goed gedocumenteerd referentiewagenpark en zijn duidelijk als Brits gemarkeerd, niet als gegevens uit jouw markt. Ze vervangen geen keuring van de auto.

Koop je dit model? Check het VIN van de auto voordat je beslist.

Wat dit is, en wat niet

Deze cijfers tonen de verdeling over veel auto’s van het type Volkswagen Golf uit 2011. Ze zijn berekend uit tellerstanden van MOT-keuringen van de Britse DVSA en gelden als indicatie voor het wagenpark. De MOT-dataset is geanonimiseerd en bevat geen VIN en geen persoonsgegevens.

Het is geen historie per VIN. Het zegt niets over de kilometerstand van één specifieke auto of over de vraag of een bepaalde teller is teruggedraaid. Gebruik het als controle op redelijkheid: een tellerstand ver onder het gebruikelijke bereik voor die leeftijd is een aanwijzing om uit te zoeken, op zichzelf geen bewijs van iets.

Voor één auto: check het VIN om de gedecodeerde gegevens en beschikbare tellerstanden te zien, inclusief het Nederlandse RDW-oordeel als je een kenteken toevoegt. Hoe dit bereik precies wordt berekend en welke bronnen erachter zitten, lees je in de methode van onze gegevens.

Andere jaren van Volkswagen Golf

Alle modeljaren: Volkswagen GolfAlle merken en modellen