Volvo V70 nobraukums pēc modeļa gada
Volvo V70: visi modeļa gadi ar lapu OdoTrace vienā tabulā. Tipiskais (mediānas) odometra rādījums un 10.–90. percentiles diapazons pēc 2023. gada UK MOT pārbaudēm, norādot katras rindas pamatā esošo rādījumu skaitu.
Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN
Nobraukums pēc modeļa gada Apvienotajā Karalistē
Kilometri · līdzās jūdzesUK novērojumi: 2023
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim modeļa gadam nav lapas, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | Mediāna (jūdz.) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Rādījumi | Vecums 2023. gadā (gadi) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999 | 253 355 | 157 428 | 149 026 | 365 887 | 1370 | 24 |
| 2000 | 245 611 | 152 616 | 151 852 | 366 717 | 1961 | 23 |
| 2001 | 236 270 | 146 812 | 149 004 | 336 243 | 2444 | 22 |
| 2002 | 249 654 | 155 128 | 153 644 | 353 633 | 3504 | 21 |
| 2003 | 250 215 | 155 477 | 145 188 | 353 995 | 3798 | 20 |
| 2004 | 247 951 | 154 070 | 151 688 | 357 399 | 4372 | 19 |
| 2005 | 240 786 | 149 618 | 144 543 | 350 884 | 4892 | 18 |
| 2006 | 230 667 | 143 330 | 138 907 | 324 898 | 3798 | 17 |
| 2007 | 227 252 | 141 208 | 140 462 | 324 111 | 3783 | 16 |
| 2008 | 221 090 | 137 379 | 134 625 | 317 756 | 4459 | 15 |
| 2009 | 212 631 | 132 123 | 127 799 | 311 222 | 4892 | 14 |
| 2010 | 210 241 | 130 638 | 121 281 | 304 114 | 3539 | 13 |
| 2011 | 196 658 | 122 198 | 112 317 | 297 421 | 2565 | 12 |
| 2015 | 121 576 | 75 544 | 65 164 | 204 663 | 2278 | 8 |
Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: . Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.
Ko tabula rāda
Tabula aptver modeļa gadus no 1999 līdz 2015 (modeļa gadi ar lapu: 14; UK MOT rādījumi kopā: 47 655, no 2023. gada pārbaudēm). Vecākajam modeļa gadam, 1999, mediāna ir 253 355 km, bet jaunākajam, 2015, — 121 576 km: vecākā gada mediāna ir par 108% augstāka. 10.–90. percentiles diapazons attiecībā pret mediānu ir visplašākais modeļa gadam 2015 (115% no mediānas) un visšaurākais modeļa gadam 2001 (79%). Starp tieši secīgiem modeļa gadiem (salīdzināto pāru skaits: 12) jaunākā gada mediāna vidēji atšķiras par mazāk nekā 3%.
Tie ir 2023. gada UK MOT novērojumi par dažādiem auto dažādā vecumā: autoparka šķērsgriezums, nevis kāda atsevišķa auto vēsture. Atšķirības starp modeļa gadiem atspoguļo dažāda vecuma auto, nevis atsevišķa auto nobraukuma izmaiņas.
Lietuvas autoparks: tipiskais nobraukums
Vietējā tirgus dati. Odometra rādījumu sadalījums no Lietuvas tehniskajām apskatēm (TRANSEKSTA), izmantojot katra auto jaunāko rādījumu. Kilometri.
Katra transportlīdzekļa jaunākais rādījums; šajā apkopojumā novērojumu datumi nav norādīti. Tā ir cita izlase nekā UK apskašu rādījumi. Apkopojums izveidots: . Lietuvas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Uzskaitīti tikai modeļa gadi ar Lietuvas izlasi (transportlīdzekļi katrā modeļa gadā: vismaz 1000).
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 380 219 | 290 105 | 495 119 | 1547 |
| 2002 | 351 906 | 266 499 | 455 836 | 1820 |
| 2003 | 352 372 | 279 092 | 463 620 | 1204 |
| 2004 | 348 519 | 270 885 | 455 684 | 1188 |
| 2005 | 336 439 | 265 502 | 434 717 | 1037 |
| 2008 | 315 966 | 254 018 | 400 640 | 1086 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, izmantojot data.gov.lt, CC BY 4.0.
Somijas autoparks: tipiskais nobraukums
Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.
Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati. Somijas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Somijas reģistrā nav rādījuma datuma, un tajā uzskaitīti tikai joprojām lietotie auto. Uzskaitīti tikai pirmās lietošanas gadi ar Somijas izlasi (transportlīdzekļi katrā gadā: vismaz 1000); jaunākie gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.
Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim gadam nav lapas vai ir mazāk nekā 1000 Somijas transportlīdzekļu, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 385 461 | 273 071 | 503 116 | 2457 |
| 2001 | 392 108 | 285 242 | 516 309 | 1949 |
| 2002 | 396 306 | 272 516 | 562 426 | 2522 |
| 2003 | 380 438 | 265 762 | 547 656 | 2696 |
| 2004 | 366 460 | 255 431 | 529 969 | 2608 |
| 2005 | 354 786 | 238 848 | 520 124 | 3025 |
| 2006 | 342 842 | 227 735 | 499 497 | 3379 |
| 2007 | 337 088 | 218 050 | 498 306 | 3591 |
| 2008 | 373 666 | 240 774 | 514 908 | 3716 |
| 2009 | 356 416 | 233 777 | 503 124 | 2220 |
| 2010 | 344 999 | 227 724 | 480 825 | 2873 |
| 2011 | 328 752 | 212 664 | 469 758 | 2295 |
| 2015 | 248 480 | 155 186 | 373 529 | 1804 |
| Modeļa gads | Degviela | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | Visas degvielas | 342 842 | 227 735 | 499 497 | 3379 |
| 2006 | Benzīns | 309 006 | 206 737 | 414 247 | 2110 |
| 2006 | Dīzelis | 445 640 | 323 914 | 581 236 | 1038 |
| 2007 | Visas degvielas | 337 088 | 218 050 | 498 306 | 3591 |
| 2007 | Benzīns | 291 952 | 194 283 | 391 138 | 2005 |
| 2007 | Dīzelis | 415 633 | 299 196 | 559 031 | 1489 |
Benzīna un dīzeļa auto tipiskais nobraukums būtiski atšķiras, tāpēc kopējie rādītāji katram degvielas veidam atbilst sliktāk nekā attiecīgā degvielas veida rinda. Benzīna un dīzeļa rindās tiek skaitīti auto, kas nav reģistrēti kā hibrīdi; rindā visām degvielām ir iekļauti arī hibrīdi, elektriskie un gāzes auto. Rādīts tikai tur, kur katram degvielas veidam ir vismaz 1000 transportlīdzekļu.
Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.
ES atsaukumu signāli: Volvo V70
Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.
Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.
Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem. Atsaukumi un drošības signāli: Volvo V70
Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN