odotrace

Britská pozorování: 2023 · Rok skupiny: 2007.

Nízký, 10. percentil
130 670km
81 195 mi
Typický, medián
191 787km
119 171 mi
Vysoký, 90. percentil
261 708km
162 618 mi

V britských testech MOT v roce 2023 ukazoval vůz Hyundai Santa Fe z roku 2007 na tachometru typicky asi 191 787 km (119 171 mi); prostředních 80 % stavů leželo mezi 130 670 a 261 708 km. Vzorek: 1 901 stavů v anonymizovaném datovém souboru MOT od DVSA (Open Government Licence v3.0).

Jak si stojí Hyundai Santa Fe z roku 2007

Starší stránka Hyundai Santa Fe 2006 má nižší medián, 185 428 km (3 % pod touto stránkou), takže starší modelový rok je zde nižší. Novější stránka Hyundai Santa Fe 2008 má podobný medián, 189 909 km (v rozmezí 3 % od této stránky). Stavy na této stránce jsou méně rozptýlené: rozpětí 10. až 90. percentilu činí 68 % mediánu, zatímco u ostatních modelů z roku 2007 na OdoTrace 81 % (n = 28). Litevské prohlídky ukazují pro stejný rok vyšší medián, 257 717 km (n = 1 209), oproti 191 787 km v britských testech. Jde o oddělené vzorky a termíny litevských pozorování nejsou k dispozici, proto se údaje nekombinují.

Toto historické pásmo není odhadem pro letošní rok. Auta od roku 2023 zestárla; opakované testy mohou počítat stejné vozidlo víckrát.

Zdroj: Anonymizované výsledky testů MOT od DVSA za rok 2023. Souhrn vytvořen: .

Porovnejte inzerát

Vypadá stav
tachometru správně?

Zasaďte nájezd udaný prodávajícím do souvislostí, než uděláte další krok.

  • Porovnejte se stejným modelovým rokem
  • Podívejte se na nízké, mediánové a vysoké rozpětí
  • Poznejte, kdy je třeba prověřit víc

Kam toto auto spadá?

Zadejte stav tachometru z inzerátu a zjistěte, kam spadá u vozu 2007 Hyundai Santa Fe.

Zadejte kilometry, například 120000.

Nízký stav je důvod k prověření, nikoli důkaz stočení tachometru.

Chcete místo průměru za model zkontrolovat konkrétní auto? Zkontrolujte jeho VIN a uvidíte dekódované údaje a dostupné záznamy o tachometru tohoto auta. Výsledek ukáže mezery, když záznamy chybějí.

Litevský vozový park: typické najeté kilometry

Data z domácího trhu. Rozdělení stavů tachometru z litevských technických prohlídek (TRANSEKSTA), vždy s posledním stavem každého auta. Kilometry.

Rok skupiny: 2007. Poslední stav každého vozidla; termíny pozorování nejsou v tomto souhrnu uvedeny. Jde o jiný vzorek než britské stavy z prohlídek. Souhrn vytvořen: .

Nízký, 10. percentil
188 631km
Typický, medián
257 717km
Vysoký, 90. percentil
335 819km

Vychází z N = 1 209 litevských vozidel. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA (prostřednictvím data.gov.lt), CC BY 4.0.

U 1,4 % litevských vozů Hyundai Santa Fe se dvěma či více stavy z prohlídek (vzorek: 5 297) se stav mezi prohlídkami snížil o více než 5 000 km a u 40,0 % byl pozdější stav nižší než dřívější, byť o jakoukoli hodnotu. Jde o souvislosti z vozového parku podle záznamů o prohlídkách, ne o verdikt o konkrétním autě. Termíny prohlídek jsou známy jen s přesností na týden a chyby při zadávání hrubý údaj nadsazují, proto se jako první uvádí podíl větších poklesů.

Při první technické prohlídce neprošlo napoprvé 52,3 % vozů Hyundai Santa Fe z roku 2007 (prohlídek: 4 811). Zdroj: Otevřená data o technických prohlídkách TRANSEKSTA (datová sada data.gov.lt 2721).

Signály svolávacích akcí v EU pro model Hyundai Santa Fe

Svolávací akce na úrovni modelu z registrů trhu EU. Počty jsou orientační, uvádějí se za každý zdroj zvlášť a nikdy se nesčítají. Netýkají se nutně tohoto auta.

Stav svolávacích akcí vytvořen: 2026-10-04. Historický stav, ne kontrola svolávacích akcí v reálném čase. Aktuální platnost a stav opravy ověřte u výrobce.

EU Safety Gate: 16 kampaní KBA (DE): 20 kampaní Otevřené svolávací akce RDW NL: 9,1% vozového parku

Otevřené svolávací akce RDW NL: 9,1% · Hyundai Santa Fe · . Svolávací akce platí pro výrobní období, nejen pro modelové roky. Úplný rozpis podle zdrojů, s daty a uvedeným rizikem, najdete na stránce: Hyundai Santa Fe – svolávací akce.

Spolehlivost podle britských prohlídek MOT, referenční data z britského vozového parku

Data o vozovém parku z britských prohlídek MOT, rozsáhlého a dobře zdokumentovaného referenčního souboru. Jde o britská data, uvedená zde jen proto, že model má výše i signál z EU.

Z 1 419 prvních (nikoli opakovaných) testů MOT třídy 4 u vozů Hyundai Santa Fe z roku 2007 v roce 2023 jich 38,2 % neprošlo. To je vyšší než medián 34,8 % u vozů stejného stáří v tomto vozovém parku. (Rozdíl v procentních bodech: 3,4)

Zdroj: Anonymizované výsledky testů MOT od DVSA za rok 2023, Open Government Licence v3.0. Britský referenční soubor, ne výsledek pro konkrétní auto. Britský záznam MOT je rozsáhlý, dobře zdokumentovaný referenční vozový park, jasně označený jako britská data, nikoli data z vašeho trhu. Není náhradou za prohlídku vozu.

Kupujete tento model? Zkontrolujte VIN auta před rozhodnutím.

Co to je a co to není

Tyto údaje ukazují souhrnné rozdělení u mnoha vozů Hyundai Santa Fe z roku 2007, vypočtené ze stavů tachometru z britských prohlídek MOT (DVSA) jako náhrada za údaje o vozovém parku. Datový soubor MOT je anonymizovaný a neobsahuje VIN ani osobní údaje.

Není to historie podle VIN. Neřekne vám najeté kilometry jednoho konkrétního auta ani to, zda byl některý tachometr stočen. Berte to jako kontrolu věrohodnosti: stav daleko pod typickým pásmem pro dané stáří je stopa, kterou stojí za to prověřit, ale sama o sobě nic nedokazuje.

Pro jedno konkrétní auto zkontrolujte jeho VIN – uvidíte dekódované údaje a dostupné záznamy o tachometru, včetně nizozemského verdiktu RDW, když přidáte registrační značku. O tom, jak přesně se toto pásmo počítá a jaké zdroje za ním stojí, se dočtete v metodice dat.

Další roky modelu Hyundai Santa Fe

Všechny modelové roky: Hyundai Santa FeVšechny značky a modely