OdoTrace · Redakční kontrola: . Data zdrojů uvádíme zvlášť.
Mezi 19 zveřejněnými britskými skupinami z roku 2010 v této analýze se mediány stavů tachometru pohybují od 96 811 km u modelu Kia Picanto do 217 786 km u modelu Audi A6. Je to srovnání historických vzorků z prohlídek, nikoli žebříček spolehlivosti ani podvodů. Pozorování pocházejí z roku 2023; nejsou odhadem, kolik tato auta najela v roce 2026.
Proč porovnávat stejný ročník skupiny?
Stáří silně ovlivňuje celkový nájezd. Pokud je rok prvního použití stanoven na 2010, odpadá při čtení této tabulky jeden zjevný rozdíl. Zůstávají však rozdíly v užívání, motorech, kupujících, seskupení názvů modelů a v tom, která vozidla se dožila prohlídky. Výsledky neoddělují kauzální vliv volby modelu.
Vybrali jsme každou skupinu z roku 2010, která už je ve zveřejněné britské sadě dat o nájezdu v OdoTrace, a nevybírali jsme jen nejnápadnější příklady. Tyto řádky zahrnují 361 557 zaznamenaných prohlídek/údajů; není to počet jedinečných aut. Nejde ani o celý britský vozový park.
Zveřejněná skupina z roku 2010
Rozpětí od 10. do 90. percentilu popisuje střední část každého vzorku. Není to doporučený rozsah nájezdu ani interval spolehlivosti. Percentily jsou přibližné; viz metoda vzorkování níže.
| Model | Údaje | 10. percentil | Medián | 90. percentil | Rozpětí 10.–90. |
|---|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto | 17 848 | 43 418 | 96 811 | 164 314 | 120 896 |
| Fiat Panda | 12 190 | 50 290 | 104 449 | 172 959 | 122 669 |
| MINI | 38 716 | 73 930 | 128 709 | 193 372 | 119 442 |
| Peugeot 207 | 39 949 | 74 522 | 132 474 | 205 117 | 130 595 |
| Citroën C3 | 26 993 | 77 971 | 137 074 | 207 849 | 129 878 |
| Peugeot 308 | 18 671 | 90 403 | 152 570 | 232 527 | 142 124 |
| Jaguar XF | 12 197 | 91 604 | 162 061 | 242 391 | 150 787 |
| BMW 118 | 13 716 | 102 037 | 172 644 | 250 674 | 148 637 |
| Volkswagen Golf | 61 747 | 99 723 | 175 177 | 261 252 | 161 529 |
| Land Rover Freelander | 17 767 | 115 539 | 184 141 | 259 904 | 144 365 |
| Toyota Avensis | 7 615 | 106 136 | 185 612 | 312 397 | 206 261 |
| Ford S-MAX | 12 363 | 127 658 | 188 188 | 259 772 | 132 114 |
| Volvo XC90 | 7 712 | 132 421 | 197 598 | 272 202 | 139 781 |
| Ford Mondeo | 23 095 | 119 976 | 198 277 | 294 821 | 174 845 |
| Volvo XC60 | 5 418 | 126 278 | 198 346 | 278 002 | 151 724 |
| Audi A4 | 17 098 | 129 961 | 205 921 | 294 694 | 164 733 |
| Volvo V70 | 3 539 | 121 281 | 210 241 | 304 114 | 182 833 |
| Volkswagen Passat | 16 298 | 135 703 | 215 954 | 313 989 | 178 286 |
| Audi A6 | 8 625 | 138 448 | 217 786 | 309 557 | 171 109 |
Stáhnout souhrnnou tabulku jako CSV. Obsahuje rok pozorování, ročník skupiny, trh, velikost vzorku, zdroj, licenci, časovou značku vytvoření a odpovídající veřejnou stránku modelu. Neobsahuje žádné VIN ani registrační značky.
Co rozdíly znamenají pro kupujícího
Jediná hranice „běžného nájezdu auta z roku 2010“ by zakryla rozdíl mediánů 120 975 km mezi nejnižší a nejvyšší zde uvedenou skupinou modelů. I v rámci jednoho modelu může být rozpětí od 10. do 90. percentilu široké. Konkrétní auto prověřujte podle datovaných záznamů, ne podle verdiktu odvozeného z toho, kde se nachází v této tabulce.
Jako konkrétní pokračování porovnejte stránky Audi A4, Volkswagen Golf a Volkswagen Passat a pak použijte checklist k historii najetých kilometrů jednotlivého auta. Svolávací akce na úrovni modelu Peugeot 208 odpovídají na jinou, bezpečnostní otázku; nájezd není skóre rizika svolávací akce.
Metoda, zdroj a reprodukovatelnost
- Vstupem je anonymizovaná sada výsledků testů MOT z roku 2023 od DVSA. Načítání v OdoTrace vybírá záznamy třídy 4 se stavy od 1 do 500 000 mil, neprázdnou značkou a modelem a použitelnými daty prvního použití mezi lety 1995 a 2024. Rok v této analýze vychází z data prvního použití; není zárukou označení modelového roku výrobcem.
- Načítání seskupuje údaje podle značky, modelu a roku prvního použití. Skupina může zahrnovat opakované testy téhož auta. Načítání používá pevnou inicializační hodnotu generátoru náhodných čísel (seed 20260623). Velké skupiny používají zásobník až 12 000 údajů k odhadu percentilů; zobrazená velikost vzorku je počet přijatých údajů, nikoli velikost zásobníku.
- Zveřejněná skupina na webu je kurátorsky vybraná: každé pásmo potřebuje alespoň 1 000 údajů a doprovodný kontext z trhu EU. Není to náhodný vzorek všech skupin modelů. Litevská data a počty svolávacích akcí pomáhají vybírat stránky, ale nejsou zde smíchány s britskými údaji o tachometrech.
- Tato analýza filtruje zveřejněný souhrn na rok 2010, řadí podle mediánu kilometrů a každé rozpětí počítá jako p90 minus p10. Mediány nespojuje ani neodvozuje percentil celého vozového parku. Zobrazený výpočet lze zopakovat se staženým CSV.
Zdrojový souhrn vytvořen ; období pozorování 2023; redakční kontrola analýzy . Zdrojové údaje jsou v mílích; zveřejněné hodnoty v kilometrech používají převodní koeficient 1,60934 při načítání a zaokrouhlení na celá čísla. Jedna míle je přesně 1,609344 km; použití této přesné hodnoty by posunulo jednotlivé zveřejněné hodnoty nejvýše o 2 km.
Uvedení zdroje: Driver and Vehicle Standards Agency (DVSA, britský úřad pro řidiče a vozidla), anonymizované testy a výsledky MOT, použito na základě licence Open Government Licence v3.0. Odvozená pásma a toto srovnání vypočítal OdoTrace. Viz úplná metodika.
Omezení, která při citaci zachovejte
Jde o malou vybranou historickou britskou skupinu, nikoli o celoevropské šetření ani měření četnosti stočených tachometrů. Neprovedli jsme deduplikaci všech vozidel, neověřili jsme každý zdrojový údaj, nepočítali jsme intervaly nejistoty ani neupravovali údaje o přežití a užívání vozidel. Různé roky pozorování a litevské vzorky s posledním údajem na vozidlo by se neměly řadit do žebříčku zemí. Nižší hodnota tachometru není důkazem podvodu a vyšší hodnota není důkazem pravosti.