Toyota Corolla: najeté kilometry podle modelového roku
Toyota Corolla: všechny modelové roky se stránkou na OdoTrace v jedné tabulce. Typický (mediánový) stav tachometru a rozpětí 10. až 90. percentilu z britských testů MOT v roce 2023, u každého řádku s počtem stavů, na kterých stojí.
Kupujete tento model? Zkontrolujte VIN auta
Najeté kilometry ve Spojeném království podle modelového roku
Kilometry · vedle nich míleBritská pozorování: 2023
- Medián
- 10. až 90. percentil
Přerušení čáry znamená, že tento modelový rok nemá stránku, proto pro něj není vykreslena žádná hodnota.
| Modelový rok | Medián (km) | Medián (mi) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Stavy | Stáří v roce 2023 (roky) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001 | 149 221 | 92 722 | 80 303 | 230 295 | 2 982 | 22 |
| 2002 | 162 445 | 100 939 | 94 071 | 242 313 | 5 569 | 21 |
| 2003 | 164 085 | 101 958 | 92 964 | 244 166 | 8 459 | 20 |
| 2004 | 165 529 | 102 855 | 92 643 | 245 094 | 11 115 | 19 |
| 2005 | 167 536 | 104 102 | 92 133 | 252 547 | 16 629 | 18 |
| 2006 | 162 221 | 100 800 | 88 734 | 252 636 | 17 899 | 17 |
| 2007 | 183 088 | 113 766 | 103 419 | 272 836 | 6 643 | 16 |
| 2008 | 190 195 | 118 182 | 120 860 | 280 510 | 4 638 | 15 |
| 2019 | 57 072 | 35 463 | 24 301 | 158 478 | 16 833 | 4 |
| 2020 | 54 692 | 33 984 | 17 737 | 152 607 | 1 460 | 3 |
Zdroj: Anonymizované výsledky testů MOT od DVSA za rok 2023. Souhrn vytvořen: . Toto historické pásmo není odhadem pro letošní rok. Auta od roku 2023 zestárla; opakované testy mohou počítat stejné vozidlo víckrát.
Co tabulka ukazuje
Tabulka pokrývá modelové roky 2001 až 2020 (modelových roků se stránkou: 10; stavů z britských MOT celkem: 92 227, z testů 2023). Nejstarší modelový rok, 2001, má medián 149 221 km a nejnovější, 2020, 54 692 km: medián staršího roku je o 173 % vyšší. Rozpětí 10. až 90. percentilu je v poměru k mediánu nejširší u roku 2020 (247 % mediánu) a nejužší u roku 2008 (84 %). Mezi bezprostředně po sobě jdoucími modelovými roky (porovnaných dvojic: 8) je medián novějšího roku v průměru o 4 800 km vyšší.
Jde o pozorování z britských testů MOT 2023 u různých aut v různém stáří: průřez vozovým parkem, ne historie jednotlivého auta. Rozdíly mezi modelovými roky odrážejí auta různého stáří, ne změny nájezdu jednotlivého auta.
Litevský vozový park: typické najeté kilometry
Data z domácího trhu. Rozdělení stavů tachometru z litevských technických prohlídek (TRANSEKSTA), vždy s posledním stavem každého auta. Kilometry.
Poslední stav každého vozidla; termíny pozorování nejsou v tomto souhrnu uvedeny. Jde o jiný vzorek než britské stavy z prohlídek. Souhrn vytvořen: . Litevské a britské údaje pocházejí z oddělených vzorků a nikdy se nekombinují. Uvedeny jsou jen modelové roky s litevským vzorkem (vozidel na modelový rok: alespoň 1 000).
| Modelový rok | Medián (km) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Vozidla |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 256 636 | 163 155 | 351 710 | 1 324 |
| 2003 | 258 651 | 165 333 | 348 844 | 1 434 |
| 2004 | 255 048 | 162 558 | 340 952 | 1 565 |
| 2005 | 245 281 | 159 734 | 336 134 | 1 731 |
| 2006 | 238 478 | 147 549 | 328 194 | 1 377 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA (prostřednictvím data.gov.lt), CC BY 4.0.
Finský vozový park: typické najeté kilometry
Data z finského registru vozidel (Traficom): poslední stav tachometru zaznamenaný u osobních aut v provozu ve Finsku podle roku prvního použití. Datum odečtu není uvedeno, počítají se jen auta, která jsou stále v provozu, a zahrnuty jsou i ojeté dovozy. Kilometry.
Výpis z registru: 30. 6. 2026. Nejnovější roky prvního použití jsou vynechány, protože většina těchto aut ještě neprošla prohlídkou. Finské a britské údaje pocházejí z oddělených vzorků a nikdy se nekombinují. Finský registr neobsahuje datum odečtu a uvádí jen auta, která jsou stále v provozu. Uvedeny jsou jen roky prvního použití s finským vzorkem (vozidel na rok: alespoň 1 000); nejnovější roky jsou vynechány, protože většina těchto aut ještě neprošla prohlídkou.
Termíny se liší: finská hodnota je poslední stav ve výpisu z registru z roku 2026, zatímco britské údaje jsou stavy z testů v roce 2023, takže auta téhož roku prvního použití jsou ve finském údaji o několik let starší, což samo o sobě přidává desítky tisíc kilometrů. Vyšší či nižší finský údaj neznamená, že se s finskými auty jezdí více či méně.
- Medián
- 10. až 90. percentil
Přerušení čáry znamená, že pro tento rok není stránka nebo je méně než 1 000 finských vozidel, proto pro něj není vykreslena žádná hodnota.
| Modelový rok | Medián (km) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Vozidla |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 254 460 | 145 819 | 374 936 | 2 193 |
| 2002 | 269 005 | 156 346 | 377 511 | 4 124 |
| 2003 | 272 200 | 159 774 | 381 354 | 6 691 |
| 2004 | 262 117 | 150 483 | 375 207 | 6 960 |
| 2005 | 244 837 | 139 393 | 356 716 | 7 021 |
| 2006 | 233 190 | 131 928 | 350 764 | 5 826 |
| 2007 | 230 965 | 134 142 | 341 695 | 4 353 |
| 2008 | 219 424 | 118 908 | 340 227 | 2 851 |
| 2019 | 88 345 | 46 821 | 142 855 | 5 613 |
| 2020 | 75 024 | 39 235 | 130 058 | 5 528 |
Percentily spočítal OdoTrace ze záznamů registru; nejde o oficiální statistiku Traficom. Zdroj: Finská agentura pro dopravu a komunikace Traficom, otevřená data o vozidlech, CC BY 4.0.
Signály svolávacích akcí v EU: Toyota Corolla
Svolávací akce na úrovni modelu z registrů trhu EU. Počty jsou orientační, uvádějí se za každý zdroj zvlášť a nikdy se nesčítají. Netýkají se nutně tohoto auta.
Stav svolávacích akcí vytvořen: 2026-10-04. Historický stav, ne kontrola svolávacích akcí v reálném čase. Aktuální platnost a stav opravy ověřte u výrobce.
Svolávací akce platí pro výrobní období, nejen pro modelové roky. Svolávací akce a bezpečnostní signály: Toyota Corolla
Chcete místo průměru za model zkontrolovat konkrétní auto? Zkontrolujte jeho VIN