Toyota Corolla: kilometre podľa modelového roka
Toyota Corolla: každý modelový rok so stránkou na OdoTrace v jednej tabuľke. Typický (mediánový) údaj odometra a rozpätie od 10. do 90. percentilu z britských testov MOT v roku 2023, s počtom údajov za každým riadkom.
Kupujete tento model? Skontrolujte VIN auta
Britské kilometre podľa modelového roka
Kilometre · popri nich míleBritské pozorovania: 2023
- Medián
- 10. až 90. percentil
Prerušenie čiary znamená, že pre daný modelový rok neexistuje stránka, takže sa preň nekreslí hodnota.
| Modelový rok | Medián (km) | Medián (mi) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Údaje | Vek v 2023 (roky) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001 | 149 221 | 92 722 | 80 303 | 230 295 | 2 982 | 22 |
| 2002 | 162 445 | 100 939 | 94 071 | 242 313 | 5 569 | 21 |
| 2003 | 164 085 | 101 958 | 92 964 | 244 166 | 8 459 | 20 |
| 2004 | 165 529 | 102 855 | 92 643 | 245 094 | 11 115 | 19 |
| 2005 | 167 536 | 104 102 | 92 133 | 252 547 | 16 629 | 18 |
| 2006 | 162 221 | 100 800 | 88 734 | 252 636 | 17 899 | 17 |
| 2007 | 183 088 | 113 766 | 103 419 | 272 836 | 6 643 | 16 |
| 2008 | 190 195 | 118 182 | 120 860 | 280 510 | 4 638 | 15 |
| 2019 | 57 072 | 35 463 | 24 301 | 158 478 | 16 833 | 4 |
| 2020 | 54 692 | 33 984 | 17 737 | 152 607 | 1 460 | 3 |
Zdroj: Anonymizované výsledky testov MOT agentúry DVSA 2023. Súhrn vytvorený: . Toto historické pásmo nie je odhadom pre aktuálny rok. Autá od roku 2023 zostarli; opakované testy môžu to isté vozidlo započítať viackrát.
Čo ukazuje tabuľka
Tabuľka zahŕňa modelové roky 2001 až 2020 (modelové roky so stránkou: 10; britské údaje MOT spolu: 92 227, z testov 2023). Najstarší modelový rok 2001 má medián 149 221 km a najnovší 2020 54 692 km: medián staršieho roka je o 173 % vyšší. Rozpätie od 10. do 90. percentilu je v pomere k mediánu najširšie pre 2020 (247 % mediánu) a najužšie pre 2008 (84 %). Medzi bezprostredne po sebe idúcimi modelovými rokmi (porovnaných dvojíc: 8) je medián novšieho roka v priemere o 4 800 km vyšší.
Ide o pozorovania z britských testov MOT v roku 2023 pri rôznych autách v rôznom veku: prierez vozovým parkom, nie história jedného auta. Rozdiely medzi modelovými rokmi odrážajú autá rôzneho veku, nie zmeny v kilometroch jednotlivého auta.
Litovský vozový park: typické kilometre
Údaje domáceho trhu. Rozdelenie údajov odometra z litovských technických kontrol (TRANSEKSTA), pri každom aute s posledným údajom. Kilometre.
Posledný údaj pre každé vozidlo; dátumy pozorovania nie sú v tomto súhrne uvedené. Ide o inú vzorku než britské údaje z kontrol. Súhrn vytvorený: . Litovské a britské údaje pochádzajú z oddelených vzoriek a nikdy sa nekombinujú. Uvedené sú len modelové roky s litovskou vzorkou (vozidiel na modelový rok: aspoň 1 000).
| Modelový rok | Medián (km) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Vozidlá |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 256 636 | 163 155 | 351 710 | 1 324 |
| 2003 | 258 651 | 165 333 | 348 844 | 1 434 |
| 2004 | 255 048 | 162 558 | 340 952 | 1 565 |
| 2005 | 245 281 | 159 734 | 336 134 | 1 731 |
| 2006 | 238 478 | 147 549 | 328 194 | 1 377 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA cez data.gov.lt, CC BY 4.0.
Fínsky vozový park: typické kilometre
Údaje z fínskeho registra vozidiel (Traficom): posledný zaznamenaný údaj odometra osobných áut v premávke vo Fínsku podľa roka prvého použitia. Dátum údaja nie je uvedený, počítajú sa len autá, ktoré sú stále v prevádzke, a zahrnuté sú ojazdené dovozy. Kilometre.
Výpis z registra: 30. 6. 2026. Najnovšie roky prvého použitia sú vynechané, pretože väčšina týchto áut ešte neprešla technickou kontrolou. Fínske a britské údaje pochádzajú z oddelených vzoriek a nikdy sa nekombinujú. Fínsky register neuvádza dátum údaja a obsahuje len autá, ktoré sú stále v prevádzke. Uvedené sú len roky prvého použitia s fínskou vzorkou (vozidiel za rok: aspoň 1 000); najnovšie roky sú vynechané, pretože väčšina týchto áut ešte neprešla technickou kontrolou.
Dátumy sa líšia: fínska hodnota je posledný údaj vo výpise z registra z roku 2026, zatiaľ čo britské údaje sú údaje z testov v roku 2023, takže autá z rovnakého roka prvého použitia sú vo fínskom údaji o niekoľko rokov staršie, čo samo pridáva desaťtisíce kilometrov. Vyšší alebo nižší fínsky údaj nepreukazuje, že sa fínske autá jazdia viac alebo menej.
- Medián
- 10. až 90. percentil
Prerušenie čiary znamená, že daný rok nemá stránku alebo má menej než 1 000 fínskych vozidiel, preto sa preň nekreslí hodnota.
| Modelový rok | Medián (km) | 10. percentil (km) | 90. percentil (km) | Vozidlá |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 254 460 | 145 819 | 374 936 | 2 193 |
| 2002 | 269 005 | 156 346 | 377 511 | 4 124 |
| 2003 | 272 200 | 159 774 | 381 354 | 6 691 |
| 2004 | 262 117 | 150 483 | 375 207 | 6 960 |
| 2005 | 244 837 | 139 393 | 356 716 | 7 021 |
| 2006 | 233 190 | 131 928 | 350 764 | 5 826 |
| 2007 | 230 965 | 134 142 | 341 695 | 4 353 |
| 2008 | 219 424 | 118 908 | 340 227 | 2 851 |
| 2019 | 88 345 | 46 821 | 142 855 | 5 613 |
| 2020 | 75 024 | 39 235 | 130 058 | 5 528 |
Percentily vypočítal OdoTrace zo záznamov registra; nejde o oficiálnu štatistiku Traficom. Zdroj: Fínska agentúra pre dopravu a komunikácie Traficom, otvorené údaje o vozidlách, CC BY 4.0.
Signály zvolávacích akcií v EÚ: Toyota Corolla
Aktivita zvolávacích akcií na úrovni modelu z registrov trhu EÚ. Počty sú orientačné a uvádzajú sa podľa jednotlivých zdrojov, nikdy sa nesčítavajú. Netýkajú sa konkrétne tohto auta.
Snímka zvolávacích akcií vytvorená: 2026-10-04. Historické údaje, nie aktuálna kontrola zvolávacích akcií. Platnosť a stav opravy potvrďte u výrobcu.
Zvolávacie akcie sa vzťahujú na výrobné obdobia, nie len na modelové roky. Zvolávacie akcie a bezpečnostné signály: Toyota Corolla
Chcete skontrolovať konkrétne auto namiesto priemeru modelu? Skontrolujte jeho VIN