odotrace

Спостереження у Великій Британії: 2023 · Рік групи: 2016.

Низький, p10
66 137km
41 096 mi
Типовий, медіана
110 365km
68 578 mi
Високий, p90
181 815km
112 975 mi

У тестах MOT у Великій Британії за 2023 рік автомобіль Audi A4 2016 року зазвичай показував на одометрі близько 110 365 км (68 578 миль); середні 80 % показників припали на діапазон від 66 137 до 181 815 км. Основа: знеособлений набір даних MOT від DVSA (Open Government Licence v3.0); показників: 26 067.

Як порівнюється Audi A4 2016 року

Медіана на цій сторінці на 16% вища за медіану медіан інших моделей 2016 року в OdoTrace (94 796 км, n = 30); цей набір для порівняння не є автопарком Великої Британії. Новіша сторінка Audi A4 2017 має нижчу медіану: 92 793 км (на 16% менше, ніж тут). Якщо поділити медіану на цій сторінці на вік авто під час тестів 2023 року (вік у роках: 7), вийде приблизно 15 800 км на рік — проста середня величина, виведена з медіани, а не виміряний річний пробіг. Показники на цій сторінці розкидані приблизно так само, як в інших моделей 2016 року в OdoTrace (n = 30): діапазон від 10-го до 90-го процентиля становить 105% медіани проти 106%.

Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.

Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: .

Порівняйте з оголошенням

Чи правдоподібний
цей показник?

Поставте пробіг, названий продавцем, у контекст, перш ніж робити наступний крок.

  • Порівняйте з тим самим модельним роком
  • Побачте нижню межу, медіану та верхню межу
  • Дізнайтеся, коли варто перевірити докладніше

Куди потрапляє це авто?

Введіть показник одометра з оголошення, щоб побачити, куди він потрапляє серед авто 2016 Audi A4.

Введіть кілометри, наприклад 120000.

Низький показник — привід розібратися, а не доказ скручування.

Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код щоб побачити розшифровані дані та наявні записи пробігу, що стосуються саме цього авто. Якщо записів немає, результат показує прогалини.

Фінський автопарк: типовий пробіг

Дані фінського реєстру транспортних засобів (Traficom): останній записаний показник одометра легкових авто, що експлуатуються у Фінляндії, за роком першого використання. Дати показника немає, враховано лише авто, що досі в експлуатації, і включено вживані імпортні авто. Кілометри.

Рік групи: 2016. Витяг із реєстру: 30 черв. 2026. Найновіші роки першого використання не враховано, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду.

Дати різняться: фінське значення — це останній показник у витягу з реєстру за 2026 рік, тоді як британські показники взято з тестів 2023 року, тож авто одного року першого використання у фінському показнику на кілька років старші, і вже це саме по собі додає десятки тисяч кілометрів. Вищий чи нижчий фінський показник не доводить, що фінські авто їздять більше чи менше.

Низький, p10
109 856km
Типовий, медіана
186 532km
Високий, p90
265 805km
Audi A4, перше використання 2016 року: останній записаний показник одометра у фінському реєстрі транспортних засобів (Traficom), усі види пального та за видами пального. Кілометри.
Пальне Медіана (км) 10-й процентиль (км) 90-й процентиль (км) Авто
Усі види пального 186 532 109 856 265 805 2 862
Бензин 153 209 86 839 214 581 1 047
Дизель 205 349 137 715 281 603 1 815

Бензинові й дизельні авто суттєво різняться типовим пробігом, тож показники для всіх видів пального підходять до кожного виду пального гірше, ніж його власний рядок. Рядки бензину й дизеля враховують авто, не записані як гібриди; рядок для всіх видів пального охоплює також гібридні, електричні та газові авто. Показано лише там, де для кожного виду пального є щонайменше 1 000 авто.

На основі N = 2 862 фінських авто. Процентилі розраховано OdoTrace за записами реєстру; це не офіційна статистика Traficom. Джерело: Фінське агентство транспорту та комунікацій Traficom, відкриті дані про транспортні засоби, CC BY 4.0.

CO2 та витрата палива (затвердження типу ЄС)

Показники затвердження типу ЄС для Audi A4 2016 року за видами пального. Витрата палива — це значення за випробувальним циклом, яке занижує реальне споживання, тому будь-яку оцінку витрат на експлуатацію слід розглядати як мінімум.

Дизель
114,4g/km CO2
4,33 l/100km (старіший тест)
Бензин
128,1g/km CO2
5,36 l/100km (старіший тест)

Джерело: Європейське агентство з довкілля, затвердження типу, Стандартна політика повторного використання EEA (із зазначенням джерела). Середнє, зважене за кількістю реєстрацій, для кожного виду пального.

Сигнали відкликань у ЄС для Audi A4

Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.

Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.

EU Safety Gate: 29 кампаній KBA (DE): 56 кампаній Відкриті відкликання RDW NL: 7,5% автопарку

Відкриті відкликання RDW NL: 7,5% · Audi A4 · . Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Повну розбивку за джерелами, з датами та повідомленим ризиком, дивіться на сторінці Audi A4 — відкликання.

Надійність за MOT у Великій Британії: довідкові дані британського автопарку

Дані автопарку з MOT у Великій Британії — великий, добре задокументований еталонний автопарк. Це дані Великої Британії, показані тут лише тому, що модель має й сигнал ЄС вище.

З 22 391 початкових (першої спроби) тестів MOT класу 4 для автомобілів Audi A4 2016 року, проведених у 2023 році, 17,3 % не склали тест. Це вище від медіани 15,7 % для авто того самого віку в цьому автопарку. (Різниця у відсоткових пунктах: 1,6)

Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік, Open Government Licence v3.0. Довідковий показник британського автопарку, а не результат для окремого авто. Запис MOT у Великій Британії — великий, добре задокументований еталонний автопарк, чітко позначений як дані Великої Британії, а не вашого ринку. Він не замінює огляду.

Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто перш ніж ухвалити рішення.

Що це таке і чим воно не є

Ці цифри показують сукупний розподіл для багатьох автомобілів Audi A4 2016 року. Їх розраховано за показниками одометра з британських тестів MOT від DVSA як наближення для автопарку. Набір даних MOT знеособлений і не містить ні VIN-кодів, ні персональних даних.

Це не історія окремого VIN-коду. Ці дані не можуть показати, який пробіг у конкретного авто і чи скручували конкретний одометр. Використовуйте їх як перевірку правдоподібності: показник, значно нижчий за типовий діапазон для цього віку, — підказка, яку варто перевірити, а не доказ чогось сам по собі.

Для окремого авто перевірте його VIN-код щоб побачити розшифровані дані та наявні записи одометра, зокрема нідерландський вердикт RDW, якщо додати номерний знак. Про те, як саме розраховано цей діапазон і які джерела за ним стоять, дивіться: Методологія даних.

Інші роки для Audi A4

Усі модельні роки: Audi A4Усі марки та моделі