odotrace

Спостереження у Великій Британії: 2023 · Рік групи: 2007.

Низький, p10
113 668km
70 630 mi
Типовий, медіана
181 955km
113 062 mi
Високий, p90
258 291km
160 495 mi

У тестах MOT у Великій Британії за 2023 рік автомобіль Toyota RAV4 2007 року зазвичай показував на одометрі близько 181 955 км (113 062 миль); середні 80 % показників припали на діапазон від 113 668 до 258 291 км. Основа: знеособлений набір даних MOT від DVSA (Open Government Licence v3.0); показників: 4 806.

Як порівнюється Toyota RAV4 2007 року

Старша сторінка Toyota RAV4 2006 має нижчу медіану: 174 285 км (на 4% менше, ніж тут), тож старший модельний рік тут показує менше. Новіша сторінка Toyota RAV4 2008 має схожу медіану: 180 409 км (відрізняється від цієї не більш ніж на 3%). Медіана на цій сторінці на 12% нижча за медіану медіан інших моделей 2007 року в OdoTrace (206 177 км, n = 28); цей набір для порівняння не є автопарком Великої Британії. Для того самого року литовські технічні огляди показують вищу медіану — 247 933 км (n = 1 037) — проти 181 955 км у британських тестах. Це окремі вибірки, а дати спостережень у Литві не надаються, тож показники не поєднуються.

Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.

Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: .

Порівняйте з оголошенням

Чи правдоподібний
цей показник?

Поставте пробіг, названий продавцем, у контекст, перш ніж робити наступний крок.

  • Порівняйте з тим самим модельним роком
  • Побачте нижню межу, медіану та верхню межу
  • Дізнайтеся, коли варто перевірити докладніше

Куди потрапляє це авто?

Введіть показник одометра з оголошення, щоб побачити, куди він потрапляє серед авто 2007 Toyota RAV4.

Введіть кілометри, наприклад 120000.

Низький показник — привід розібратися, а не доказ скручування.

Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код щоб побачити розшифровані дані та наявні записи пробігу, що стосуються саме цього авто. Якщо записів немає, результат показує прогалини.

Литовський автопарк: типовий пробіг

Дані литовського ринку. Розподіл показників одометра за литовськими технічними оглядами (TRANSEKSTA); для кожного авто береться останній показник. Кілометри.

Рік групи: 2007. Останній показник для кожного авто; дати спостережень у цьому зведенні не наведено. Це інша вибірка, ніж показники британських технічних оглядів. Зведення створено: .

Низький, p10
167 639km
Типовий, медіана
247 933km
Високий, p90
333 258km

На основі N = 1 037 литовських авто. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA через data.gov.lt, CC BY 4.0.

Серед литовських авто Toyota RAV4 із двома й більше показниками технічного огляду (кількість: 13 298) у 1,5 % показник між оглядами впав більш як на 5 000 км, а в 25,9 % пізніший показник на будь-яку величину нижчий за попередній. Це контекст на рівні автопарку за записами оглядів, а не вердикт щодо окремого авто. Дати оглядів точні лише до тижня, а помилки введення завищують сирий показник, тому частку з більшими зниженнями показано першою.

Під час початкового технічного огляду з першої спроби не пройшли 42,5 % авто Toyota RAV4 2007 року (оглядів: 4 376). Джерело: Відкриті дані технічних оглядів TRANSEKSTA (набір даних data.gov.lt 2721).

Фінський автопарк: типовий пробіг

Дані фінського реєстру транспортних засобів (Traficom): останній записаний показник одометра легкових авто, що експлуатуються у Фінляндії, за роком першого використання. Дати показника немає, враховано лише авто, що досі в експлуатації, і включено вживані імпортні авто. Кілометри.

Рік групи: 2006. Жодна фінська група авто 2007 року не досягає 1 000 авто, тож натомість показано найближчу доступну групу (2006). Витяг із реєстру: 30 черв. 2026. Найновіші роки першого використання не враховано, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду.

Дати різняться: фінське значення — це останній показник у витягу з реєстру за 2026 рік, тоді як британські показники взято з тестів 2023 року, тож авто одного року першого використання у фінському показнику на кілька років старші, і вже це саме по собі додає десятки тисяч кілометрів. Вищий чи нижчий фінський показник не доводить, що фінські авто їздять більше чи менше.

Низький, p10
178 495km
Типовий, медіана
288 208km
Високий, p90
406 643km

На основі N = 1 630 фінських авто. Процентилі розраховано OdoTrace за записами реєстру; це не офіційна статистика Traficom. Джерело: Фінське агентство транспорту та комунікацій Traficom, відкриті дані про транспортні засоби, CC BY 4.0.

Сигнали відкликань у ЄС для Toyota RAV4

Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.

Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.

EU Safety Gate: 14 кампаній KBA (DE): 31 кампанія Відкриті відкликання RDW NL: 6,3% автопарку

Відкриті відкликання RDW NL: 6,3% · Toyota RAV4 · . Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Повну розбивку за джерелами, з датами та повідомленим ризиком, дивіться на сторінці Toyota RAV4 — відкликання.

Надійність за MOT у Великій Британії: довідкові дані британського автопарку

Дані автопарку з MOT у Великій Британії — великий, добре задокументований еталонний автопарк. Це дані Великої Британії, показані тут лише тому, що модель має й сигнал ЄС вище.

З 3 764 початкових (першої спроби) тестів MOT класу 4 для автомобілів Toyota RAV4 2007 року, проведених у 2023 році, 31,6 % не склали тест. Це нижче від медіани 34,8 % для авто того самого віку в цьому автопарку. (Різниця у відсоткових пунктах: 3,2)

Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік, Open Government Licence v3.0. Довідковий показник британського автопарку, а не результат для окремого авто. Запис MOT у Великій Британії — великий, добре задокументований еталонний автопарк, чітко позначений як дані Великої Британії, а не вашого ринку. Він не замінює огляду.

Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто перш ніж ухвалити рішення.

Що це таке і чим воно не є

Ці цифри показують сукупний розподіл для багатьох автомобілів Toyota RAV4 2007 року. Їх розраховано за показниками одометра з британських тестів MOT від DVSA як наближення для автопарку. Набір даних MOT знеособлений і не містить ні VIN-кодів, ні персональних даних.

Це не історія окремого VIN-коду. Ці дані не можуть показати, який пробіг у конкретного авто і чи скручували конкретний одометр. Використовуйте їх як перевірку правдоподібності: показник, значно нижчий за типовий діапазон для цього віку, — підказка, яку варто перевірити, а не доказ чогось сам по собі.

Для окремого авто перевірте його VIN-код щоб побачити розшифровані дані та наявні записи одометра, зокрема нідерландський вердикт RDW, якщо додати номерний знак. Про те, як саме розраховано цей діапазон і які джерела за ним стоять, дивіться: Методологія даних.

Інші роки для Toyota RAV4

Усі модельні роки: Toyota RAV4Усі марки та моделі