odotrace

Спостереження у Великій Британії: 2023 · Рік групи: 2008.

Низький, p10
110 426km
68 616 mi
Типовий, медіана
180 409km
112 101 mi
Високий, p90
255 253km
158 607 mi

У тестах MOT у Великій Британії за 2023 рік автомобіль Toyota RAV4 2008 року зазвичай показував на одометрі близько 180 409 км (112 101 миль); середні 80 % показників припали на діапазон від 110 426 до 255 253 км. Основа: знеособлений набір даних MOT від DVSA (Open Government Licence v3.0); показників: 4 735.

Як порівнюється Toyota RAV4 2008 року

Якщо поділити медіану на цій сторінці на вік авто під час тестів 2023 року (вік у роках: 15), вийде приблизно 12 000 км на рік — проста середня величина, виведена з медіани, а не виміряний річний пробіг. Медіана на цій сторінці відрізняється від медіани медіан інших моделей 2008 року в OdoTrace (196 578 км, n = 26) не більш ніж на 10%; цей набір для порівняння не є автопарком Великої Британії. Показники на цій сторінці розкидані приблизно так само, як в інших моделей 2008 року в OdoTrace (n = 26): діапазон від 10-го до 90-го процентиля становить 80% медіани проти 81%. Старша сторінка Toyota RAV4 2007 має схожу медіану: 181 955 км (відрізняється від цієї не більш ніж на 3%).

Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.

Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: .

Порівняйте з оголошенням

Чи правдоподібний
цей показник?

Поставте пробіг, названий продавцем, у контекст, перш ніж робити наступний крок.

  • Порівняйте з тим самим модельним роком
  • Побачте нижню межу, медіану та верхню межу
  • Дізнайтеся, коли варто перевірити докладніше

Куди потрапляє це авто?

Введіть показник одометра з оголошення, щоб побачити, куди він потрапляє серед авто 2008 Toyota RAV4.

Введіть кілометри, наприклад 120000.

Низький показник — привід розібратися, а не доказ скручування.

Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код щоб побачити розшифровані дані та наявні записи пробігу, що стосуються саме цього авто. Якщо записів немає, результат показує прогалини.

Литовський автопарк: типовий пробіг

Дані литовського ринку. Розподіл показників одометра за литовськими технічними оглядами (TRANSEKSTA); для кожного авто береться останній показник. Кілометри.

Рік групи: 2007. Жодна литовська група авто 2008 року не досягає 1 000 авто, тож натомість показано найближчу доступну групу (2007). Останній показник для кожного авто; дати спостережень у цьому зведенні не наведено. Це інша вибірка, ніж показники британських технічних оглядів. Зведення створено: .

Низький, p10
167 639km
Типовий, медіана
247 933km
Високий, p90
333 258km

На основі N = 1 037 литовських авто. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA через data.gov.lt, CC BY 4.0.

Серед литовських авто Toyota RAV4 із двома й більше показниками технічного огляду (кількість: 13 298) у 1,5 % показник між оглядами впав більш як на 5 000 км, а в 25,9 % пізніший показник на будь-яку величину нижчий за попередній. Це контекст на рівні автопарку за записами оглядів, а не вердикт щодо окремого авто. Дати оглядів точні лише до тижня, а помилки введення завищують сирий показник, тому частку з більшими зниженнями показано першою.

Під час початкового технічного огляду з першої спроби не пройшли 42,6 % авто Toyota RAV4 2008 року (оглядів: 2 717). Джерело: Відкриті дані технічних оглядів TRANSEKSTA (набір даних data.gov.lt 2721).

Сигнали відкликань у ЄС для Toyota RAV4

Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.

Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.

EU Safety Gate: 14 кампаній KBA (DE): 31 кампанія Відкриті відкликання RDW NL: 6,3% автопарку

Відкриті відкликання RDW NL: 6,3% · Toyota RAV4 · . Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Повну розбивку за джерелами, з датами та повідомленим ризиком, дивіться на сторінці Toyota RAV4 — відкликання.

Надійність за MOT у Великій Британії: довідкові дані британського автопарку

Дані автопарку з MOT у Великій Британії — великий, добре задокументований еталонний автопарк. Це дані Великої Британії, показані тут лише тому, що модель має й сигнал ЄС вище.

З 3 717 початкових (першої спроби) тестів MOT класу 4 для автомобілів Toyota RAV4 2008 року, проведених у 2023 році, 30,8 % не склали тест. Це нижче від медіани 34,9 % для авто того самого віку в цьому автопарку. (Різниця у відсоткових пунктах: 4,1)

Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік, Open Government Licence v3.0. Довідковий показник британського автопарку, а не результат для окремого авто. Запис MOT у Великій Британії — великий, добре задокументований еталонний автопарк, чітко позначений як дані Великої Британії, а не вашого ринку. Він не замінює огляду.

Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто перш ніж ухвалити рішення.

Що це таке і чим воно не є

Ці цифри показують сукупний розподіл для багатьох автомобілів Toyota RAV4 2008 року. Їх розраховано за показниками одометра з британських тестів MOT від DVSA як наближення для автопарку. Набір даних MOT знеособлений і не містить ні VIN-кодів, ні персональних даних.

Це не історія окремого VIN-коду. Ці дані не можуть показати, який пробіг у конкретного авто і чи скручували конкретний одометр. Використовуйте їх як перевірку правдоподібності: показник, значно нижчий за типовий діапазон для цього віку, — підказка, яку варто перевірити, а не доказ чогось сам по собі.

Для окремого авто перевірте його VIN-код щоб побачити розшифровані дані та наявні записи одометра, зокрема нідерландський вердикт RDW, якщо додати номерний знак. Про те, як саме розраховано цей діапазон і які джерела за ним стоять, дивіться: Методологія даних.

Інші роки для Toyota RAV4

Усі модельні роки: Toyota RAV4Усі марки та моделі