Volvo XC60: пробіг за модельними роками
Volvo XC60: усі модельні роки, що мають сторінку в OdoTrace, в одній таблиці. Типовий (медіанний) показник одометра та діапазон від 10-го до 90-го процентиля за тестами MOT у Великій Британії за 2023 рік, із кількістю показників у кожному рядку.
Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто
Пробіг у Великій Британії за модельними роками
Кілометри · поруч миліСпостереження у Великій Британії: 2023
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього модельного року немає сторінки, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | Медіана (милі) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Показники | Вік у 2023 (років) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 203 705 | 126 577 | 133 511 | 279 185 | 3 858 | 14 |
| 2010 | 198 346 | 123 247 | 126 278 | 278 002 | 5 418 | 13 |
| 2011 | 184 343 | 114 546 | 117 929 | 264 040 | 5 640 | 12 |
| 2012 | 170 410 | 105 888 | 108 608 | 248 604 | 6 116 | 11 |
| 2016 | 105 494 | 65 551 | 62 940 | 165 690 | 17 191 | 7 |
| 2017 | 87 699 | 54 494 | 52 477 | 138 395 | 16 683 | 6 |
| 2019 | 54 450 | 33 834 | 30 801 | 91 940 | 7 070 | 4 |
Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: . Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.
Що показує таблиця
Таблиця охоплює модельні роки від 2009 до 2019 (модельних років зі сторінкою: 7; показників MOT у Великій Британії загалом: 61 976, за тестами 2023 року). Найстаріший модельний рік, 2009, має медіану 203 705 км, а найновіший, 2019, — 54 450 км: медіана старшого року на 274% вища. Діапазон від 10-го до 90-го процентиля найширший відносно медіани для 2019 (112% медіани) і найвужчий для 2009 (72%). Між безпосередньо сусідніми модельними роками (порівняно пар: 4) медіана новішого року в середньому на 12 800 км нижча. У кожній порівняній парі новіший модельний рік має нижчу медіану.
Це спостереження тестів MOT у Великій Британії за 2023 рік щодо різних авто різного віку: зріз автопарку, а не історія окремого авто. Різниця між модельними роками відображає авто різного віку, а не зміни пробігу окремого авто.
Литовський автопарк: типовий пробіг
Дані литовського ринку. Розподіл показників одометра за литовськими технічними оглядами (TRANSEKSTA); для кожного авто береться останній показник. Кілометри.
Останній показник для кожного авто; дати спостережень у цьому зведенні не наведено. Це інша вибірка, ніж показники британських технічних оглядів. Зведення створено: . Литовські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Перелічено лише модельні роки з литовською вибіркою (авто на модельний рік: щонайменше 1 000).
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 283 320 | 215 283 | 356 261 | 1 623 |
| 2010 | 274 380 | 191 856 | 354 214 | 1 457 |
| 2011 | 266 084 | 177 033 | 345 663 | 1 270 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA через data.gov.lt, CC BY 4.0.
Фінський автопарк: типовий пробіг
Дані фінського реєстру транспортних засобів (Traficom): останній записаний показник одометра легкових авто, що експлуатуються у Фінляндії, за роком першого використання. Дати показника немає, враховано лише авто, що досі в експлуатації, і включено вживані імпортні авто. Кілометри.
Витяг із реєстру: 30 черв. 2026. Найновіші роки першого використання не враховано, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду. Фінські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Фінський реєстр не містить дати показника і враховує лише авто, що досі в експлуатації. Перелічено лише роки першого використання з фінською вибіркою (авто на рік: щонайменше 1 000); найновіші роки опущено, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду.
Дати різняться: фінське значення — це останній показник у витягу з реєстру за 2026 рік, тоді як британські показники взято з тестів 2023 року, тож авто одного року першого використання у фінському показнику на кілька років старші, і вже це саме по собі додає десятки тисяч кілометрів. Вищий чи нижчий фінський показник не доводить, що фінські авто їздять більше чи менше.
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього року немає сторінки або фінських авто менше за 1 000, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 338 136 | 238 568 | 440 928 | 1 310 |
| 2010 | 322 896 | 221 407 | 427 546 | 1 637 |
| 2011 | 302 372 | 203 806 | 412 000 | 2 016 |
| 2012 | 284 708 | 186 046 | 392 167 | 1 595 |
| 2016 | 199 053 | 130 014 | 286 308 | 2 297 |
| 2017 | 171 457 | 106 519 | 252 262 | 3 135 |
| 2019 | 122 971 | 74 455 | 187 514 | 2 800 |
Процентилі розраховано OdoTrace за записами реєстру; це не офіційна статистика Traficom. Джерело: Фінське агентство транспорту та комунікацій Traficom, відкриті дані про транспортні засоби, CC BY 4.0.
Сигнали відкликань у ЄС: Volvo XC60
Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.
Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.
Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Відкликання та сигнали безпеки: Volvo XC60
Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код