Toyota RAV4 nobraukums pēc modeļa gada
Toyota RAV4: visi modeļa gadi ar lapu OdoTrace vienā tabulā. Tipiskais (mediānas) odometra rādījums un 10.–90. percentiles diapazons pēc 2023. gada UK MOT pārbaudēm, norādot katras rindas pamatā esošo rādījumu skaitu.
Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN
Nobraukums pēc modeļa gada Apvienotajā Karalistē
Kilometri · līdzās jūdzesUK novērojumi: 2023
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim modeļa gadam nav lapas, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | Mediāna (jūdz.) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Rādījumi | Vecums 2023. gadā (gadi) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005 | 174 364 | 108 345 | 102 848 | 250 959 | 4573 | 18 |
| 2006 | 174 285 | 108 296 | 108 993 | 247 565 | 3391 | 17 |
| 2007 | 181 955 | 113 062 | 113 668 | 258 291 | 4806 | 16 |
| 2008 | 180 409 | 112 101 | 110 426 | 255 253 | 4735 | 15 |
| 2017 | 76 762 | 47 698 | 41 257 | 126 528 | 8689 | 6 |
| 2019 | 50 134 | 31 152 | 25 780 | 92 152 | 9825 | 4 |
| 2020 | 40 417 | 25 114 | 19 343 | 82 479 | 12 683 | 3 |
Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: . Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.
Ko tabula rāda
Tabula aptver modeļa gadus no 2005 līdz 2020 (modeļa gadi ar lapu: 7; UK MOT rādījumi kopā: 48 702, no 2023. gada pārbaudēm). Vecākajam modeļa gadam, 2005, mediāna ir 174 364 km, bet jaunākajam, 2020, — 40 417 km: vecākā gada mediāna ir par 331% augstāka. 10.–90. percentiles diapazons attiecībā pret mediānu ir visplašākais modeļa gadam 2020 (156% no mediānas) un visšaurākais modeļa gadam 2007 (79%). Starp tieši secīgiem modeļa gadiem (salīdzināto pāru skaits: 4) jaunākā gada mediāna vidēji atšķiras par mazāk nekā 3%.
Tie ir 2023. gada UK MOT novērojumi par dažādiem auto dažādā vecumā: autoparka šķērsgriezums, nevis kāda atsevišķa auto vēsture. Atšķirības starp modeļa gadiem atspoguļo dažāda vecuma auto, nevis atsevišķa auto nobraukuma izmaiņas.
Lietuvas autoparks: tipiskais nobraukums
Vietējā tirgus dati. Odometra rādījumu sadalījums no Lietuvas tehniskajām apskatēm (TRANSEKSTA), izmantojot katra auto jaunāko rādījumu. Kilometri.
Katra transportlīdzekļa jaunākais rādījums; šajā apkopojumā novērojumu datumi nav norādīti. Tā ir cita izlase nekā UK apskašu rādījumi. Apkopojums izveidots: . Lietuvas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Uzskaitīti tikai modeļa gadi ar Lietuvas izlasi (transportlīdzekļi katrā modeļa gadā: vismaz 1000).
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 257 449 | 173 655 | 335 538 | 1210 |
| 2007 | 247 933 | 167 639 | 333 258 | 1037 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, izmantojot data.gov.lt, CC BY 4.0.
Somijas autoparks: tipiskais nobraukums
Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.
Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati. Somijas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Somijas reģistrā nav rādījuma datuma, un tajā uzskaitīti tikai joprojām lietotie auto. Uzskaitīti tikai pirmās lietošanas gadi ar Somijas izlasi (transportlīdzekļi katrā gadā: vismaz 1000); jaunākie gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.
Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim gadam nav lapas vai ir mazāk nekā 1000 Somijas transportlīdzekļu, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 288 208 | 178 495 | 406 643 | 1630 |
| 2017 | 132 189 | 76 180 | 206 136 | 1842 |
| 2019 | 101 722 | 58 914 | 161 259 | 2775 |
| 2020 | 87 416 | 44 733 | 145 895 | 2918 |
Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.
ES atsaukumu signāli: Toyota RAV4
Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.
Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.
Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem. Atsaukumi un drošības signāli: Toyota RAV4
Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN