Toyota RAV4: läbisõit mudeliaasta järgi
Toyota RAV4: kõik OdoTrace’i lehega mudeliaastad ühes tabelis. Tüüpiline (mediaan) odomeetri näit ja 10.–90. protsentiili vahemik Ühendkuningriigi 2023. aasta MOT-testidest koos iga rea aluseks olevate näitude arvuga.
Ostad seda mudelit? Kontrolli auto VIN-koodi
Läbisõit mudeliaasta järgi (ÜK)
Kilomeetrid · miilid kõrvalÜhendkuningriigi vaatlused: 2023
- Mediaan
- 10.–90. protsentiil
Joone katkestus tähendab, et sellel mudeliaastal pole lehte, seega väärtust ei joonistata.
| Mudeliaasta | Mediaan (km) | Mediaan (mi) | 10. protsentiil (km) | 90. protsentiil (km) | Näite | Vanus aastal 2023 (aastat) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005 | 174 364 | 108 345 | 102 848 | 250 959 | 4573 | 18 |
| 2006 | 174 285 | 108 296 | 108 993 | 247 565 | 3391 | 17 |
| 2007 | 181 955 | 113 062 | 113 668 | 258 291 | 4806 | 16 |
| 2008 | 180 409 | 112 101 | 110 426 | 255 253 | 4735 | 15 |
| 2017 | 76 762 | 47 698 | 41 257 | 126 528 | 8689 | 6 |
| 2019 | 50 134 | 31 152 | 25 780 | 92 152 | 9825 | 4 |
| 2020 | 40 417 | 25 114 | 19 343 | 82 479 | 12 683 | 3 |
Allikas: DVSA anonümiseeritud MOT-testide tulemused 2023. Koondandmed loodud: . See ajalooline vahemik ei ole jooksva aasta hinnang. Autod on alates 2023. aastast vananenud; korduvtestid võivad sama sõidukit mitu korda arvestada.
Mida tabel näitab
Tabel hõlmab mudeliaastaid 2005 kuni 2020 (lehega mudeliaastaid: 7; ÜK MOT näite kokku: 48 702, 2023. aasta testidest). Vanima mudeliaasta 2005 mediaan on 174 364 km ja uusima, 2020, mediaan 40 417 km: vanema aasta mediaan on 331% kõrgem. 10.–90. protsentiili vahemik on mediaaniga võrreldes kõige laiem mudeliaastal 2020 (156% mediaanist) ja kõige kitsam mudeliaastal 2007 (79%). Vahetult järjestikuste mudeliaastate vahel (võrreldud paare: 4) erineb uuema aasta mediaan keskmiselt vähem kui 3%.
Need on Ühendkuningriigi 2023. aasta MOT-vaatlused erineva vanusega erinevate autode kohta: sõidukipargi ristlõige, mitte ühe auto ajalugu. Mudeliaastate erinevused peegeldavad erineva vanusega autosid, mitte üksiku auto läbisõidu muutust.
Leedu sõidukipark: tüüpiline läbisõit
Koduturu andmed. Odomeetri näitude jaotus Leedu tehnoülevaatustelt (TRANSEKSTA), iga auto viimase näidu põhjal. Kilomeetrites.
Iga sõiduki viimane näit; vaatluskuupäevi selles koondandmestikus ei esitata. See on teine valim kui Ühendkuningriigi ülevaatuse näidud. Koondandmed loodud: . Leedu ja ÜK arvud pärinevad eraldi valimitest ning neid ei ühendata. Loetletud on ainult mudeliaastad, millel on Leedu valim (sõidukeid mudeliaasta kohta: vähemalt 1000).
| Mudeliaasta | Mediaan (km) | 10. protsentiil (km) | 90. protsentiil (km) | Sõidukeid |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 257 449 | 173 655 | 335 538 | 1210 |
| 2007 | 247 933 | 167 639 | 333 258 | 1037 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, data.gov.lt kaudu, CC BY 4.0.
Soome sõidukipark: tüüpiline läbisõit
Soome sõidukiregistri andmed (Traficom): Soomes liikluses kasutatavate sõiduautode viimane registreeritud odomeetri näit esmakasutuse aasta järgi. Näidu kuupäeva ei ole, arvesse lähevad ainult veel kasutuses olevad autod ning hõlmatud on ka kasutatuna imporditud autod. Kilomeetrites.
Registriväljavõte: 30. juuni 2026. Uusimad esmakasutuse aastad on välja jäetud, sest enamik neist autodest pole veel ülevaatusel käinud. Soome ja Ühendkuningriigi arvud pärinevad eraldi valimitest ning neid ei ühendata kunagi. Soome registris ei ole näidu kuupäeva ja seal on ainult veel kasutuses olevad autod. Loetletud on ainult esmakasutuse aastad, millel on Soome valim (sõidukeid aasta kohta: vähemalt 1000); uusimad aastad on välja jäetud, sest enamik neist autodest pole veel ülevaatusel käinud.
Kuupäevad erinevad: Soome väärtus on viimane näit 2026. aasta registriväljavõttes, Ühendkuningriigi arvud on aga 2023. aasta testide näidud. Sama esmakasutuse aastaga autod on Soome arvus seega mitu aastat vanemad, mis ise lisab kümneid tuhandeid kilomeetreid. Kõrgem või madalam Soome arv ei näita, et Soome autodega sõidetakse rohkem või vähem.
- Mediaan
- 10.–90. protsentiil
Joone katkestus tähendab, et sellel aastal pole lehte või on vähem kui 1000 Soome sõidukit, seega väärtust ei joonistata.
| Mudeliaasta | Mediaan (km) | 10. protsentiil (km) | 90. protsentiil (km) | Sõidukeid |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 288 208 | 178 495 | 406 643 | 1630 |
| 2017 | 132 189 | 76 180 | 206 136 | 1842 |
| 2019 | 101 722 | 58 914 | 161 259 | 2775 |
| 2020 | 87 416 | 44 733 | 145 895 | 2918 |
OdoTrace’i arvutatud protsentiilid registrikirjetest; mitte Traficomi ametlik statistika. Allikas: Soome transpordi- ja sideamet Traficom, sõidukite avaandmed, CC BY 4.0.
ELi tagasikutsumise signaalid: Toyota RAV4
Mudelitasandi tagasikutsumistegevus ELi turu registritest. Arvud on nõuandvad ja näidatud allikate kaupa, mitte kunagi kokku liidetud. Need ei puuduta tingimata just seda autot.
Tagasikutsumiste hetktõmmis loodud: 2026-10-04. Ajalooline hetktõmmis, mitte reaalajas tagasikutsumiste kontroll. Küsi tootjalt kinnitust, kas tagasikutsumine kehtib praegu ja kas parandus on tehtud.
Tagasikutsumised kehtivad tootmisperioodidele, mitte ainult mudeliaastatele. Tagasikutsumised ja ohutuse signaalid: Toyota RAV4
Tahad kontrollida konkreetset autot mudeli keskmise asemel? Kontrolli selle VIN-koodi
Kõik margid ja mudelidKõik mudelid: Toyotaandmete metoodikat