odotrace

Ühendkuningriigi vaatlused: 2023 · Rühma aasta: 2017.

Madal, 10. prots.
63 319km
39 345 mi
Tüüpiline, mediaan
118 179km
73 433 mi
Kõrge, 90. prots.
210 939km
131 072 mi

Ühendkuningriigi 2023. aasta MOT-testidel näitas mudel Volkswagen Passat (2017) odomeetril tavaliselt umbes 118 179 km (73 433 mi). Keskmised 80% näitudest jäid vahemikku 63 319–210 939 km. Põhineb 16 195 näidul DVSA anonümiseeritud MOT-andmestikus (Open Government Licence v3.0).

Volkswagen Passat 2017: kuidas see teistega võrdub

Selle lehe mediaan on 48% kõrgem kui OdoTrace’i teiste mudelite (mudeliaasta 2017) mediaanide mediaan (79 766 km, n = 24). See võrdluskomplekt ei ole Ühendkuningriigi sõidukipark. Vanema lehe (Volkswagen Passat 2016) mediaan on kõrgem, 138 806 km (17% kõrgem kui sellel lehel). Uuema lehe (Volkswagen Passat 2018) mediaan on madalam, 97 233 km (18% madalam kui sellel lehel). Selle lehe näitude hajuvus on suurem: 10.–90. protsentiili vahemik on 125% mediaanist, OdoTrace’i teiste mudelite (mudeliaasta 2017) puhul 106% (n = 24).

See ajalooline vahemik ei ole jooksva aasta hinnang. Autod on alates 2023. aastast vananenud; korduvtestid võivad sama sõidukit mitu korda arvestada.

Allikas: DVSA anonümiseeritud MOT-testide tulemused 2023. Koondandmed loodud: .

Võrdle kuulutust

Kas näit
tundub õige?

Pane müüja märgitud läbisõit konteksti, enne kui astud järgmise sammu.

  • Võrdle sama mudeliaastaga
  • Vaata madalat näitu, mediaani ja kõrget näitu
  • Tea, millal uurida edasi

Kuhu see auto jääb?

Sisesta kuulutuse odomeetri näit, et näha, kuhu see jääb mudeli puhul: 2017 Volkswagen Passat.

Sisesta kilomeetrid, näiteks 120000.

Madal näit on põhjus uurida, mitte tagasikerimise tõend.

Tahad kontrollida konkreetset autot mudeli keskmise asemel? Kontrolli selle VIN-koodi et näha dekodeeritud andmeid ja saadaolevaid sõidukipõhiseid läbisõidukirjeid. Kui kirjeid pole, näitab tulemus lünki.

Leedu sõidukipark: tüüpiline läbisõit

Koduturu andmed. Odomeetri näitude jaotus Leedu tehnoülevaatustelt (TRANSEKSTA), iga auto viimase näidu põhjal. Kilomeetrites.

Rühma aasta: 2017. Iga sõiduki viimane näit; vaatluskuupäevi selles koondandmestikus ei esitata. See on teine valim kui Ühendkuningriigi ülevaatuse näidud. Koondandmed loodud: .

Madal, 10. prots.
99 165km
Tüüpiline, mediaan
182 725km
Kõrge, 90. prots.
275 201km

Põhineb N = 1273 Leedu sõidukil. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, data.gov.lt kaudu, CC BY 4.0.

Leedu autod Volkswagen Passat (valim: 70 679), millel on kaks või enam ülevaatuse näitu. Üle 5000 km langus näitude vahel: 2,5%. Hilisem näit mis tahes määral varasemast väiksem: 40,6%. See on sõidukipargi tasandi taust ülevaatuse kirjetest, mitte hinnang üksikule autole. Ülevaatuse kuupäevad on ainult nädalatäpsed ja sisestusvead paisutavad toorarvu, seepärast näidatakse suurema languse osakaalu esimesena.

Esmasel tehnoülevaatusel kukkus esimese korraga läbi 14,3% autodest (mudel: Volkswagen Passat; aasta: 2017; ülevaatusi: 3828). Allikas: TRANSEKSTA tehnoülevaatuse avaandmed (data.gov.lt andmestik 2721).

Soome sõidukipark: tüüpiline läbisõit

Soome sõidukiregistri andmed (Traficom): Soomes liikluses kasutatavate sõiduautode viimane registreeritud odomeetri näit esmakasutuse aasta järgi. Näidu kuupäeva ei ole, arvesse lähevad ainult veel kasutuses olevad autod ning hõlmatud on ka kasutatuna imporditud autod. Kilomeetrites.

Rühma aasta: 2017. Registriväljavõte: 30. juuni 2026. Uusimad esmakasutuse aastad on välja jäetud, sest enamik neist autodest pole veel ülevaatusel käinud.

Kuupäevad erinevad: Soome väärtus on viimane näit 2026. aasta registriväljavõttes, Ühendkuningriigi arvud on aga 2023. aasta testide näidud. Sama esmakasutuse aastaga autod on Soome arvus seega mitu aastat vanemad, mis ise lisab kümneid tuhandeid kilomeetreid. Kõrgem või madalam Soome arv ei näita, et Soome autodega sõidetakse rohkem või vähem.

Madal, 10. prots.
103 492km
Tüüpiline, mediaan
167 260km
Kõrge, 90. prots.
251 367km
Volkswagen Passat, esmakasutus 2017: viimane registreeritud odomeetri näit Soome sõidukiregistris (Traficom), kõik kütused ja kütuse järgi. Kilomeetrites.
Kütus Mediaan (km) 10. protsentiil (km) 90. protsentiil (km) Sõidukeid
Kõik kütused 167 260 103 492 251 367 4430
Bensiin 139 959 81 529 213 743 1194
Diisel 207 134 132 501 288 729 1407

Bensiini- ja diiselautode tüüpiline läbisõit erineb oluliselt, seega sobivad kõigi kütuste arvud kummagi kütuse jaoks halvemini kui selle enda rida. Bensiini- ja diiselireal arvestatakse autosid, mida ei ole hübriididena registreeritud. Kõigi kütuste rida hõlmab ka hübriid-, elektri- ja gaasiautosid. Näidatud ainult seal, kus igal kütusel on vähemalt 1000 sõidukit.

Põhineb N = 4430 Soome sõidukil. OdoTrace’i arvutatud protsentiilid registrikirjetest; mitte Traficomi ametlik statistika. Allikas: Soome transpordi- ja sideamet Traficom, sõidukite avaandmed, CC BY 4.0.

CO2 ja kütusekulu (ELi tüübikinnitus)

ELi tüübikinnituse arvud: Volkswagen Passat 2017, kütuse kaupa. Kulu on testitsükli näitaja ja alahindab tegelikku kasutust, seega käsitle käituskulude hinnangut alampiirina.

Diisel
115g/km CO2
4,36 l/100km (vanem test)
Bensiin
124,5g/km CO2
5,2 l/100km (vanem test)
Bensiinihübriid
38,8g/km CO2
13,1 kWh/100km (vanem test)

Allikas: Euroopa Keskkonnaagentuur, tüübikinnitus, EEA standardne taaskasutuspoliitika (allikale viitamine). Registreerimistega kaalutud keskmine kütuse kohta.

ELi tagasikutsumise signaalid: Volkswagen Passat

Mudelitasandi tagasikutsumistegevus ELi turu registritest. Arvud on nõuandvad ja näidatud allikate kaupa, mitte kunagi kokku liidetud. Need ei puuduta tingimata just seda autot.

Tagasikutsumiste hetktõmmis loodud: 2026-10-04. Ajalooline hetktõmmis, mitte reaalajas tagasikutsumiste kontroll. Küsi tootjalt kinnitust, kas tagasikutsumine kehtib praegu ja kas parandus on tehtud.

EU Safety Gate: 4 kampaaniat

Tagasikutsumised kehtivad tootmisperioodidele, mitte ainult mudeliaastatele.

ÜK MOT töökindlus, võrdlusandmed Ühendkuningriigi sõidukipargist

Ühendkuningriigi MOT sõidukipargi andmed: suur ja hästi dokumenteeritud võrdlusandmestik. Need on Ühendkuningriigi andmed ja on siin näidatud ainult seetõttu, et mudelil on ülal ka ELi signaal.

Esmased (esimese katse) 4. klassi MOT-testid aastal 2023, mudel: Volkswagen Passat (2017). Teste: 14 313; läbi kukkus 13,5%. See on samal tasemel kui samavanuste autode mediaan selles sõidukipargis (13,5%).

Allikas: DVSA anonümiseeritud MOT-testide tulemused 2023, Open Government Licence v3.0. Ühendkuningriigi sõidukipargi võrdlusandmed, mitte ühe auto tulemus. Ühendkuningriigi MOT-andmestik on suur ja hästi dokumenteeritud võrdlusandmestik, mis on selgelt märgitud Ühendkuningriigi andmetena, mitte sinu turu andmetena. See ei asenda auto ülevaatust.

Ostad seda mudelit? Kontrolli auto VIN-koodi enne kui otsustad.

Mis see on ja mis see ei ole

Need arvud näitavad koondjaotust paljude sama mudeli autode kohta (Volkswagen Passat, 2017). Need on arvutatud Ühendkuningriigi DVSA MOT-testide odomeetri näitudest, mida kasutatakse sõidukipargi lähendina. MOT-andmestik on anonüümne ning ei sisalda VIN-koodi ega isikuandmeid.

See ei ole VIN-põhine ajalugu. See ei saa öelda ühe konkreetse auto läbisõitu ega seda, kas mõni konkreetne odomeeter on tagasi keritud. Kasuta seda mõistlikkuse kontrollina: vanuse tüüpilisest vahemikust palju madalam näit on vihje, mida tasub uurida, mitte iseenesest midagi tõendav.

Ühe auto jaoks kontrolli selle VIN-koodi et näha dekodeeritud andmeid ja saadaolevaid odomeetri kirjeid, sealhulgas Madalmaade RDW hinnangut, kui lisad registreerimismärgi. Selle vahemiku täpse arvutuse ja kõigi allikate kohta vaata andmete metoodikat.

Muud mudeliaastad: Volkswagen Passat

Kõik mudeliaastad: Volkswagen PassatKõik margid ja mudelid