Audi A4 nobraukums pēc modeļa gada
Audi A4: visi modeļa gadi ar lapu OdoTrace vienā tabulā. Tipiskais (mediānas) odometra rādījums un 10.–90. percentiles diapazons pēc 2023. gada UK MOT pārbaudēm, norādot katras rindas pamatā esošo rādījumu skaitu.
Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN
Nobraukums pēc modeļa gada Apvienotajā Karalistē
Kilometri · līdzās jūdzesUK novērojumi: 2023
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim modeļa gadam nav lapas, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | Mediāna (jūdz.) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Rādījumi | Vecums 2023. gadā (gadi) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999 | 248 653 | 154 506 | 140 462 | 370 262 | 1092 | 24 |
| 2000 | 233 625 | 145 168 | 129 845 | 352 643 | 1450 | 23 |
| 2001 | 238 226 | 148 027 | 134 571 | 362 039 | 1490 | 22 |
| 2002 | 246 470 | 153 150 | 140 061 | 361 511 | 3393 | 21 |
| 2003 | 234 170 | 145 507 | 135 019 | 351 737 | 6339 | 20 |
| 2004 | 228 962 | 142 271 | 134 166 | 338 217 | 10 563 | 19 |
| 2005 | 221 255 | 137 482 | 134 167 | 316 694 | 12 260 | 18 |
| 2006 | 216 155 | 134 313 | 134 142 | 310 191 | 19 656 | 17 |
| 2007 | 213 936 | 132 934 | 131 092 | 304 189 | 22 266 | 16 |
| 2008 | 213 265 | 132 517 | 131 839 | 300 536 | 21 912 | 15 |
| 2009 | 212 362 | 131 956 | 133 764 | 304 329 | 17 526 | 14 |
| 2010 | 205 921 | 127 954 | 129 961 | 294 694 | 17 098 | 13 |
| 2016 | 110 365 | 68 578 | 66 137 | 181 815 | 26 067 | 7 |
| 2017 | 92 793 | 57 659 | 54 669 | 155 309 | 24 419 | 6 |
| 2020 | 43 610 | 27 098 | 23 083 | 79 273 | 6789 | 3 |
Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: . Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.
Ko tabula rāda
Tabula aptver modeļa gadus no 1999 līdz 2020 (modeļa gadi ar lapu: 15; UK MOT rādījumi kopā: 192 320, no 2023. gada pārbaudēm). Vecākajam modeļa gadam, 1999, mediāna ir 248 653 km, bet jaunākajam, 2020, — 43 610 km: vecākā gada mediāna ir par 470% augstāka. 10.–90. percentiles diapazons attiecībā pret mediānu ir visplašākais modeļa gadam 2020 (129% no mediānas) un visšaurākais modeļa gadam 2008 (79%). Starp tieši secīgiem modeļa gadiem (salīdzināto pāru skaits: 12) jaunākā gada mediāna vidēji atšķiras par mazāk nekā 3%.
Tie ir 2023. gada UK MOT novērojumi par dažādiem auto dažādā vecumā: autoparka šķērsgriezums, nevis kāda atsevišķa auto vēsture. Atšķirības starp modeļa gadiem atspoguļo dažāda vecuma auto, nevis atsevišķa auto nobraukuma izmaiņas.
Lietuvas autoparks: tipiskais nobraukums
Vietējā tirgus dati. Odometra rādījumu sadalījums no Lietuvas tehniskajām apskatēm (TRANSEKSTA), izmantojot katra auto jaunāko rādījumu. Kilometri.
Katra transportlīdzekļa jaunākais rādījums; šajā apkopojumā novērojumu datumi nav norādīti. Tā ir cita izlase nekā UK apskašu rādījumi. Apkopojums izveidots: . Lietuvas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Uzskaitīti tikai modeļa gadi ar Lietuvas izlasi (transportlīdzekļi katrā modeļa gadā: vismaz 1000).
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 306 996 | 217 562 | 413 845 | 1194 |
| 2001 | 317 512 | 223 016 | 420 036 | 1472 |
| 2002 | 314 090 | 228 810 | 414 140 | 1536 |
| 2003 | 316 999 | 219 775 | 416 091 | 1125 |
| 2005 | 305 614 | 231 076 | 389 398 | 1496 |
| 2006 | 298 262 | 225 275 | 383 386 | 1810 |
| 2007 | 293 682 | 222 434 | 372 010 | 1878 |
| 2008 | 291 770 | 216 114 | 374 954 | 2384 |
| 2009 | 281 655 | 202 039 | 365 254 | 1185 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, izmantojot data.gov.lt, CC BY 4.0.
Somijas autoparks: tipiskais nobraukums
Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.
Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati. Somijas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Somijas reģistrā nav rādījuma datuma, un tajā uzskaitīti tikai joprojām lietotie auto. Uzskaitīti tikai pirmās lietošanas gadi ar Somijas izlasi (transportlīdzekļi katrā gadā: vismaz 1000); jaunākie gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.
Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim gadam nav lapas vai ir mazāk nekā 1000 Somijas transportlīdzekļu, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 324 430 | 206 408 | 449 399 | 1185 |
| 2004 | 318 183 | 210 904 | 447 414 | 1466 |
| 2005 | 305 468 | 202 640 | 432 138 | 2012 |
| 2006 | 297 429 | 193 075 | 425 928 | 1781 |
| 2007 | 297 845 | 196 999 | 429 173 | 1571 |
| 2008 | 311 674 | 209 078 | 426 532 | 2696 |
| 2009 | 286 350 | 184 814 | 406 700 | 1976 |
| 2010 | 276 028 | 174 379 | 388 872 | 2039 |
| 2016 | 186 532 | 109 856 | 265 805 | 2862 |
| 2017 | 164 673 | 97 608 | 246 271 | 2033 |
| Modeļa gads | Degviela | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008 | Visas degvielas | 311 674 | 209 078 | 426 532 | 2696 |
| 2008 | Benzīns | 257 988 | 172 336 | 342 905 | 1002 |
| 2008 | Dīzelis | 347 004 | 245 913 | 446 033 | 1694 |
| 2016 | Visas degvielas | 186 532 | 109 856 | 265 805 | 2862 |
| 2016 | Benzīns | 153 209 | 86 839 | 214 581 | 1047 |
| 2016 | Dīzelis | 205 349 | 137 715 | 281 603 | 1815 |
Benzīna un dīzeļa auto tipiskais nobraukums būtiski atšķiras, tāpēc kopējie rādītāji katram degvielas veidam atbilst sliktāk nekā attiecīgā degvielas veida rinda. Benzīna un dīzeļa rindās tiek skaitīti auto, kas nav reģistrēti kā hibrīdi; rindā visām degvielām ir iekļauti arī hibrīdi, elektriskie un gāzes auto. Rādīts tikai tur, kur katram degvielas veidam ir vismaz 1000 transportlīdzekļu.
Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.
ES atsaukumu signāli: Audi A4
Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.
Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.
Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem. Atsaukumi un drošības signāli: Audi A4
Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN