odotrace

Brit megfigyelések: 2023 · A minta évjárata: 2004.

Alacsony, 10. percentilis
131 090km
81 456 mi
Jellemző, medián
203 831km
126 655 mi
Magas, 90. percentilis
279 660km
173 773 mi

A brit MOT-vizsgákon (2023) a Nissan X-Trail (évjárat: 2004) jellemzően körülbelül 203 831 km-t (126 655 mérföldet) mutatott a kilométerórán; az értékek középső 80%-a 131 090 és 279 660 km közé esett. Alap: 3619 mérés a DVSA anonimizált MOT-adatkészletében (Open Government Licence v3.0).

Nissan X-Trail 2004: összehasonlítás

Az idősebb évjárat oldala, Nissan X-Trail 2003, alacsonyabb mediánt mutat: 196 819 km (3%-kal kevesebb, mint ezen az oldalon), tehát itt az idősebb évjárat kisebb futásteljesítményt mutat. Az újabb évjárat oldala, Nissan X-Trail 2005, hasonló mediánt mutat: 206 319 km (az eltérés kisebb, mint 3%). Az oldal mérései kevésbé szórtak: a 10. és a 90. percentilis közötti tartomány a medián 73%-a, szemben az OdoTrace többi 2004 évjáratú modelljének 88%-ával (n = 18). Ugyanarra az évjáratra a litván műszaki vizsgák magasabb mediánt adnak: 270 728 km (n = 1509), szemben a brit vizsgák 203 831 km-ével. Ezek külön minták, és a litván adatok megfigyelési dátumai nem szerepelnek, ezért a számokat nem vonjuk össze.

Ez a történeti tartomány nem az aktuális év becslése. Az autók 2023 óta öregedtek; az ismételt vizsgálatok ugyanazt a járművet többször is számolhatják.

Forrás: DVSA anonimizált MOT-vizsgaeredmények, 2023. Összesítés készítése: .

Hirdetés összevetése

Hihető a
kilométeróra-állás?

A következő lépés előtt helyezze összefüggésbe az eladó által megadott futásteljesítményt.

  • Összevetés azonos modellévvel
  • Alacsony, medián és magas tartomány megtekintése
  • Tudja, mikor kell tovább vizsgálódni

Hová esik ez az autó?

Adja meg a hirdetés kilométeróra-állását az összevetéshez: 2004 Nissan X-Trail.

Adjon meg kilométert, például 120000-et.

Az alacsony érték további vizsgálatra ad okot, nem bizonyítja a visszatekerést.

A modellátlag helyett egy adott autót ellenőrizne? Ellenőrizze a VIN-jét a dekódolt adatokért és az adott jármű elérhető kilométeróra-bejegyzéseiért. Az eredmény a hiányzó időszakokat is jelzi.

Litván járműállomány: jellemző futásteljesítmény

Helyi piaci adatok. Kilométeróra-eloszlás litván műszaki vizsgákból (TRANSEKSTA), autónként a legutóbbi méréssel. Kilométerben.

A minta évjárata: 2004. Járművenként a legutóbbi érték; a megfigyelési dátumok nem szerepelnek az összesítésben. Ez más minta, mint a brit vizsgálati adatok. Összesítés készítése: .

Alacsony, 10. percentilis
205 139km
Jellemző, medián
270 728km
Magas, 90. percentilis
350 322km

Alapja N = 1509 litván jármű. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, a data.gov.lt-n keresztül, CC BY 4.0.

A legalább két vizsgaértékkel rendelkező 7883 litván Nissan X-Trail közül 1,7%-nál az értékek között több mint 5 000 km-es csökkenés látszik, 40,3%-nál pedig valamely későbbi érték bármekkora mértékben alacsonyabb egy korábbinál. Ez vizsgaadatokból számított állományi háttér, nem megállapítás egyetlen autóról. A vizsgák dátuma csak hétre pontos, és az adatbeviteli hibák növelik a nyers értéket; ezért a nagyobb csökkenések arányát közöljük elsőként.

A 2004 évjáratú Nissan X-Trail járművek első vizsgáján 53,4% első próbálkozásra megbukott (6517 vizsga). Forrás: TRANSEKSTA, műszaki vizsgák nyílt adatai (data.gov.lt, 2721. adatkészlet).

EU-visszahívási jelzések ehhez: Nissan X-Trail

Modellszintű visszahívási akciók EU-piaci nyilvántartásokból. A számok tájékoztató jelzések, forrásonként jelennek meg, és soha nem adjuk össze őket. Nem erre az autóra vonatkoznak külön.

Visszahívási pillanatkép készítése: 2026-10-04. Történeti adatok, nem élő visszahívás-ellenőrzés. Az érintettséget és a javítást a gyártónál erősítse meg.

EU Safety Gate: 10 visszahívási akció KBA (DE): 23 visszahívási akció Nyitott RDW NL-visszahívások: 15,4% az állományból

Nyitott RDW NL-visszahívások: 15,4% · Nissan X-Trail · . A visszahívások gyártási időszakokra vonatkoznak, nem csupán modellévekre. A teljes forrásonkénti bontás, dátumok és jelzett kockázatok itt találhatók: Nissan X-Trail visszahívási oldal.

Brit MOT-megbízhatóság, referenciaadatok a brit járműállományból

Brit MOT-járműállomány, egy nagy és jól dokumentált referenciaállomány. Ezek brit adatok, amelyeket itt csak azért mutatunk, mert a modellhez fenti EU-jelzés is tartozik.

A 2004 évjáratú Nissan X-Trail autók 2023. évi első, 4. osztályú MOT-vizsgái közül (vizsgák száma: 2747) 41,3% sikertelen volt. Ez magasabb, mint az ilyen korú autók 36,0%-os mediánja ugyanebben a járműállományban. (Különbség százalékpontban: 5,3)

Forrás: DVSA anonimizált MOT-vizsgaeredmények, 2023, Open Government Licence v3.0. Brit járműállományi összehasonlítás, nem egyetlen autó eredménye. A brit MOT-adatok egy nagy, jól dokumentált referenciaállományt adnak, és egyértelműen brit adatként jelöljük őket, nem az Ön piacának adataként. Nem helyettesíti az autó átvizsgálását.

Ezt a modellt venné? Ellenőrizze az autó VIN-jét mielőtt dönt.

Mit mutatnak ezek az adatok – és mit nem

Ezek a számok sok 2004 évjáratú Nissan X-Trail autó összesített eloszlását mutatják brit DVSA MOT-kilométeróra-adatokból, állományi összehasonlításként. A MOT-adatkészlet anonimizált, nem tartalmaz VIN-t vagy személyes adatot.

Ez nem VIN szerinti előélet. Nem árulja el egy adott autó futásteljesítményét, sem azt, hogy visszatekerték-e az óráját. Észszerűségi ellenőrzésre használja: az életkorához képest jóval alacsonyabb érték további vizsgálatra utal, önmagában semmit nem bizonyít.

Egy adott autónál ellenőrizze a VIN-jét a dekódolt adatok és elérhető kilométeróra-bejegyzések megtekintéséhez, holland rendszám hozzáadásával az RDW-minősítést is. A tartomány pontos számítását és minden forrását itt ismertetjük: adatmódszertan.

Más évek ehhez: Nissan X-Trail

Minden modellév: Nissan X-TrailÖsszes márka és modell