odotrace

Obserwacje w Wielkiej Brytanii: 2023 · Rocznik próby: 2004.

Niski, 10. percentyl
131 090km
81 456 mi
Typowy, mediana
203 831km
126 655 mi
Wysoki, 90. percentyl
279 660km
173 773 mi

W brytyjskich badaniach MOT w 2023 r. Nissan X-Trail z 2004 zwykle wskazywał około 203 831 km (126 655 mil) na liczniku; środkowe 80% odczytów mieściło się między 131 090 a 279 660 km. Podstawa: zanonimizowany zbiór danych MOT agencji DVSA; liczba odczytów: 3619 (Open Government Licence v3.0).

Nissan X-Trail 2004: porównanie

Starszy rocznik, Nissan X-Trail 2003, ma niższą medianę: 196 819 km (o 3% mniej niż ta strona), więc starszy rocznik wykazuje tu mniejszy przebieg. Nowszy rocznik, Nissan X-Trail 2005, ma zbliżoną medianę: 206 319 km (różnica poniżej 3% względem tej strony). Odczyty na tej stronie są mniej rozproszone: zakres od 10. do 90. percentyla to 73% mediany, wobec 88% dla pozostałych modeli z rocznika 2004 w OdoTrace (n = 18). Dla tego samego rocznika litewskie badania techniczne dają wyższą medianę: 270 728 km (n = 1509), wobec 203 831 km w brytyjskich badaniach. To osobne próby, a daty obserwacji w danych litewskich nie są podane, więc liczby nie są łączone.

Ten historyczny zakres nie jest szacunkiem na bieżący rok. Samochody postarzały się od 2023 r.; powtórne badania mogą liczyć ten sam pojazd wielokrotnie.

Źródło: DVSA, zanonimizowane wyniki testów MOT, 2023. Utworzono zestawienie: .

Porównaj ogłoszenie

Czy odczyt
wygląda wiarygodnie?

Oceń przebieg podany przez sprzedawcę w kontekście przed kolejnym krokiem.

  • Porównaj z tym samym rocznikiem
  • Zobacz zakres niski, medianę i wysoki
  • Rozpoznaj, kiedy trzeba sprawdzić dokładniej

Gdzie mieści się to auto?

Wpisz przebieg z ogłoszenia, aby porównać go z 2004 Nissan X-Trail.

Wpisz kilometry, na przykład 120000.

Niski odczyt to powód do sprawdzenia, a nie dowód cofnięcia licznika.

Chcesz sprawdzić konkretne auto zamiast średniej modelu? Sprawdź jego VIN aby zobaczyć rozkodowane dane i dostępne odczyty przebiegu tego pojazdu. Wynik pokazuje luki, gdy brakuje zapisów.

Litewski park pojazdów: typowy przebieg

Dane rynku litewskiego. Rozkład przebiegu z badań technicznych TRANSEKSTA z ostatnim odczytem każdego auta. Kilometry.

Rocznik próby: 2004. Ostatni odczyt każdego pojazdu; daty obserwacji nie są podane w tym zestawieniu. To inna próba niż brytyjskie odczyty z badań. Utworzono zestawienie: .

Niski, 10. percentyl
205 139km
Typowy, mediana
270 728km
Wysoki, 90. percentyl
350 322km

Na podstawie N = 1509 litewskich pojazdów. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA za pośrednictwem data.gov.lt, CC BY 4.0.

Wśród 7883 litewskich pojazdów Nissan X-Trail z co najmniej dwoma odczytami u 1,7% spadek między odczytami przekroczył 5000 km, a u 40,3% późniejsza wartość była kiedyś niższa od wcześniejszej, o dowolną wartość. To kontekst z badań dla grupy pojazdów, a nie wynik konkretnego auta. Daty badań są dokładne tylko do tygodnia, a błędy wpisów mogą zawyżać surowy odsetek; dlatego na pierwszym miejscu pokazujemy udział większych spadków.

Przy pierwszym badaniu 53,4% pojazdów Nissan X-Trail z rocznika 2004 nie zaliczyło go za pierwszym podejściem (liczba badań: 6517). Źródło: TRANSEKSTA, otwarte dane o badaniach technicznych (data.gov.lt, zbiór danych 2721).

Unijne sygnały akcji dla Nissan X-Trail

Akcje dla modelu z rejestrów rynku UE. Liczby są wskazówkami pokazywanymi osobno dla każdego źródła i nigdy nie są sumowane. Nie dotyczą konkretnie tego auta.

Utworzono zestawienie akcji: 2026-10-04. Dane historyczne, nie bieżąca kontrola akcji. Potwierdź zastosowanie i naprawę u producenta.

EU Safety Gate: 10 akcji przywoławczych KBA (DE): 23 akcje przywoławcze Otwarte akcje RDW NL: 15,4% grupy pojazdów

Otwarte akcje RDW NL: 15,4% · Nissan X-Trail · . Akcje dotyczą okresów produkcji, nie tylko roczników modelu. Pełny podział według źródeł, z datami i zgłoszonym ryzykiem, znajdziesz na Nissan X-Trail stronie akcji przywoławczych.

Niezawodność według brytyjskich badań MOT, dane odniesienia z brytyjskiej floty

Brytyjskie dane MOT dla grupy pojazdów, duża i dobrze udokumentowana flota odniesienia. Pokazujemy je tylko dlatego, że model ma także powyższy sygnał UE.

Spośród pierwszych badań MOT klasy 4 samochodów Nissan X-Trail z rocznika 2004 w 2023 roku (liczba badań: 2747) 41,3% zakończyło się wynikiem negatywnym. W porównaniu z medianą 36,0% dla samochodów w tym samym wieku w tej flocie wskaźnik ten jest wyższy. (Różnica w punktach procentowych: 5,3)

Źródło: DVSA, zanonimizowane wyniki testów MOT, 2023, Open Government Licence v3.0. Brytyjski park pojazdów służy jako punkt odniesienia, nie wynik konkretnego auta. Brytyjskie dane MOT to duża, dobrze udokumentowana flota odniesienia, wyraźnie oznaczona jako dane z Wielkiej Brytanii, a nie z Twojego rynku. Nie zastępuje to oględzin.

Kupujesz ten model? Sprawdź VIN auta przed decyzją.

Co pokazują te dane, a czego nie

Liczby te pokazują zbiorczy rozkład dla wielu samochodów Nissan X-Trail z rocznika 2004, obliczony z brytyjskich odczytów licznika DVSA MOT jako porównanie floty. Zbiór danych MOT jest zanonimizowany i nie zawiera numerów VIN ani danych osobowych.

To nie jest historia konkretnego VIN. Nie mówi o przebiegu konkretnego auta ani o tym, czy cofnięto jego licznik. Używaj go do wstępnej oceny: odczyt znacznie poniżej typowego zakresu dla wieku warto wyjaśnić, ale sam niczego nie dowodzi.

Dla konkretnego auta sprawdź jego VIN aby zobaczyć rozkodowane dane i dostępne odczyty, w tym ocenę holenderskiego RDW po dodaniu numeru rejestracyjnego. Obliczanie zakresu i wszystkie źródła wyjaśnia metodyka danych.

Inne roczniki dla Nissan X-Trail

Wszystkie roczniki: Nissan X-TrailWszystkie marki i modele