Toyota Avensis nobraukums pēc modeļa gada
Toyota Avensis: visi modeļa gadi ar lapu OdoTrace vienā tabulā. Tipiskais (mediānas) odometra rādījums un 10.–90. percentiles diapazons pēc 2023. gada UK MOT pārbaudēm, norādot katras rindas pamatā esošo rādījumu skaitu.
Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN
Nobraukums pēc modeļa gada Apvienotajā Karalistē
Kilometri · līdzās jūdzesUK novērojumi: 2023
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim modeļa gadam nav lapas, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | Mediāna (jūdz.) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Rādījumi | Vecums 2023. gadā (gadi) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001 | 168 656 | 104 798 | 95 931 | 259 662 | 1049 | 22 |
| 2002 | 173 876 | 108 042 | 99 386 | 267 651 | 1480 | 21 |
| 2003 | 178 479 | 110 902 | 105 174 | 275 038 | 3144 | 20 |
| 2004 | 185 877 | 115 499 | 111 514 | 275 405 | 4282 | 19 |
| 2005 | 193 404 | 120 176 | 115 171 | 291 406 | 5716 | 18 |
| 2006 | 197 735 | 122 867 | 116 573 | 301 354 | 7271 | 17 |
| 2007 | 205 849 | 127 909 | 120 815 | 312 178 | 7967 | 16 |
| 2008 | 191 285 | 118 859 | 109 928 | 302 504 | 7823 | 15 |
| 2009 | 191 804 | 119 182 | 105 172 | 308 720 | 7205 | 14 |
| 2010 | 185 612 | 115 334 | 106 136 | 312 397 | 7615 | 13 |
| 2011 | 176 939 | 109 945 | 98 023 | 323 378 | 5865 | 12 |
| 2012 | 177 248 | 110 137 | 97 359 | 344 032 | 6319 | 11 |
| 2018 | 109 178 | 67 840 | 49 146 | 246 913 | 1333 | 5 |
Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: . Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.
Ko tabula rāda
Tabula aptver modeļa gadus no 2001 līdz 2018 (modeļa gadi ar lapu: 13; UK MOT rādījumi kopā: 67 069, no 2023. gada pārbaudēm). Vecākajam modeļa gadam, 2001, mediāna ir 168 656 km, bet jaunākajam, 2018, — 109 178 km: vecākā gada mediāna ir par 54% augstāka. 10.–90. percentiles diapazons attiecībā pret mediānu ir visplašākais modeļa gadam 2018 (181% no mediānas) un visšaurākais modeļa gadam 2004 (88%). Starp tieši secīgiem modeļa gadiem (salīdzināto pāru skaits: 11) jaunākā gada mediāna vidēji atšķiras par mazāk nekā 3%.
Tie ir 2023. gada UK MOT novērojumi par dažādiem auto dažādā vecumā: autoparka šķērsgriezums, nevis kāda atsevišķa auto vēsture. Atšķirības starp modeļa gadiem atspoguļo dažāda vecuma auto, nevis atsevišķa auto nobraukuma izmaiņas.
Lietuvas autoparks: tipiskais nobraukums
Vietējā tirgus dati. Odometra rādījumu sadalījums no Lietuvas tehniskajām apskatēm (TRANSEKSTA), izmantojot katra auto jaunāko rādījumu. Kilometri.
Katra transportlīdzekļa jaunākais rādījums; šajā apkopojumā novērojumu datumi nav norādīti. Tā ir cita izlase nekā UK apskašu rādījumi. Apkopojums izveidots: . Lietuvas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Uzskaitīti tikai modeļa gadi ar Lietuvas izlasi (transportlīdzekļi katrā modeļa gadā: vismaz 1000).
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 284 768 | 200 840 | 371 785 | 1153 |
| 2003 | 307 425 | 216 469 | 397 322 | 1872 |
| 2004 | 299 554 | 212 714 | 394 917 | 2490 |
| 2005 | 301 602 | 211 763 | 392 079 | 2563 |
| 2006 | 293 080 | 206 039 | 392 023 | 2745 |
| 2007 | 289 824 | 204 105 | 385 224 | 2606 |
| 2008 | 274 599 | 171 860 | 376 830 | 1719 |
| 2009 | 271 193 | 178 715 | 358 127 | 1503 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA, izmantojot data.gov.lt, CC BY 4.0.
Somijas autoparks: tipiskais nobraukums
Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.
Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati. Somijas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Somijas reģistrā nav rādījuma datuma, un tajā uzskaitīti tikai joprojām lietotie auto. Uzskaitīti tikai pirmās lietošanas gadi ar Somijas izlasi (transportlīdzekļi katrā gadā: vismaz 1000); jaunākie gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.
Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim gadam nav lapas vai ir mazāk nekā 1000 Somijas transportlīdzekļu, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 309 305 | 192 052 | 418 531 | 2188 |
| 2002 | 301 355 | 176 485 | 413 972 | 2258 |
| 2003 | 309 472 | 195 172 | 413 691 | 3722 |
| 2004 | 309 667 | 201 568 | 414 755 | 3786 |
| 2005 | 301 839 | 193 586 | 419 954 | 3856 |
| 2006 | 295 804 | 185 529 | 421 266 | 3998 |
| 2007 | 285 213 | 179 744 | 417 246 | 2792 |
| 2008 | 284 956 | 167 258 | 425 634 | 2909 |
| 2009 | 264 143 | 162 982 | 386 661 | 4532 |
| 2010 | 253 494 | 154 194 | 381 573 | 4439 |
| 2011 | 241 840 | 142 256 | 366 721 | 4341 |
| 2012 | 227 874 | 135 940 | 350 429 | 4052 |
| 2018 | 106 511 | 59 943 | 174 664 | 2448 |
| Modeļa gads | Degviela | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | Visas degvielas | 253 494 | 154 194 | 381 573 | 4439 |
| 2010 | Benzīns | 234 183 | 145 760 | 323 534 | 3416 |
| 2010 | Dīzelis | 344 135 | 244 274 | 456 720 | 1019 |
| 2011 | Visas degvielas | 241 840 | 142 256 | 366 721 | 4341 |
| 2011 | Benzīns | 221 071 | 132 407 | 311 793 | 3309 |
| 2011 | Dīzelis | 334 957 | 226 853 | 439 799 | 1032 |
Benzīna un dīzeļa auto tipiskais nobraukums būtiski atšķiras, tāpēc kopējie rādītāji katram degvielas veidam atbilst sliktāk nekā attiecīgā degvielas veida rinda. Benzīna un dīzeļa rindās tiek skaitīti auto, kas nav reģistrēti kā hibrīdi; rindā visām degvielām ir iekļauti arī hibrīdi, elektriskie un gāzes auto. Rādīts tikai tur, kur katram degvielas veidam ir vismaz 1000 transportlīdzekļu.
Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.
ES atsaukumu signāli: Toyota Avensis
Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.
Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.
Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem. Atsaukumi un drošības signāli: Toyota Avensis
Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN