Toyota Avensis: пробіг за модельними роками
Toyota Avensis: усі модельні роки, що мають сторінку в OdoTrace, в одній таблиці. Типовий (медіанний) показник одометра та діапазон від 10-го до 90-го процентиля за тестами MOT у Великій Британії за 2023 рік, із кількістю показників у кожному рядку.
Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто
Пробіг у Великій Британії за модельними роками
Кілометри · поруч миліСпостереження у Великій Британії: 2023
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього модельного року немає сторінки, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | Медіана (милі) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Показники | Вік у 2023 (років) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001 | 168 656 | 104 798 | 95 931 | 259 662 | 1 049 | 22 |
| 2002 | 173 876 | 108 042 | 99 386 | 267 651 | 1 480 | 21 |
| 2003 | 178 479 | 110 902 | 105 174 | 275 038 | 3 144 | 20 |
| 2004 | 185 877 | 115 499 | 111 514 | 275 405 | 4 282 | 19 |
| 2005 | 193 404 | 120 176 | 115 171 | 291 406 | 5 716 | 18 |
| 2006 | 197 735 | 122 867 | 116 573 | 301 354 | 7 271 | 17 |
| 2007 | 205 849 | 127 909 | 120 815 | 312 178 | 7 967 | 16 |
| 2008 | 191 285 | 118 859 | 109 928 | 302 504 | 7 823 | 15 |
| 2009 | 191 804 | 119 182 | 105 172 | 308 720 | 7 205 | 14 |
| 2010 | 185 612 | 115 334 | 106 136 | 312 397 | 7 615 | 13 |
| 2011 | 176 939 | 109 945 | 98 023 | 323 378 | 5 865 | 12 |
| 2012 | 177 248 | 110 137 | 97 359 | 344 032 | 6 319 | 11 |
| 2018 | 109 178 | 67 840 | 49 146 | 246 913 | 1 333 | 5 |
Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: . Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.
Що показує таблиця
Таблиця охоплює модельні роки від 2001 до 2018 (модельних років зі сторінкою: 13; показників MOT у Великій Британії загалом: 67 069, за тестами 2023 року). Найстаріший модельний рік, 2001, має медіану 168 656 км, а найновіший, 2018, — 109 178 км: медіана старшого року на 54% вища. Діапазон від 10-го до 90-го процентиля найширший відносно медіани для 2018 (181% медіани) і найвужчий для 2004 (88%). Між безпосередньо сусідніми модельними роками (порівняно пар: 11) медіана новішого року в середньому відрізняється менш ніж на 3%.
Це спостереження тестів MOT у Великій Британії за 2023 рік щодо різних авто різного віку: зріз автопарку, а не історія окремого авто. Різниця між модельними роками відображає авто різного віку, а не зміни пробігу окремого авто.
Литовський автопарк: типовий пробіг
Дані литовського ринку. Розподіл показників одометра за литовськими технічними оглядами (TRANSEKSTA); для кожного авто береться останній показник. Кілометри.
Останній показник для кожного авто; дати спостережень у цьому зведенні не наведено. Це інша вибірка, ніж показники британських технічних оглядів. Зведення створено: . Литовські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Перелічено лише модельні роки з литовською вибіркою (авто на модельний рік: щонайменше 1 000).
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 284 768 | 200 840 | 371 785 | 1 153 |
| 2003 | 307 425 | 216 469 | 397 322 | 1 872 |
| 2004 | 299 554 | 212 714 | 394 917 | 2 490 |
| 2005 | 301 602 | 211 763 | 392 079 | 2 563 |
| 2006 | 293 080 | 206 039 | 392 023 | 2 745 |
| 2007 | 289 824 | 204 105 | 385 224 | 2 606 |
| 2008 | 274 599 | 171 860 | 376 830 | 1 719 |
| 2009 | 271 193 | 178 715 | 358 127 | 1 503 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA через data.gov.lt, CC BY 4.0.
Фінський автопарк: типовий пробіг
Дані фінського реєстру транспортних засобів (Traficom): останній записаний показник одометра легкових авто, що експлуатуються у Фінляндії, за роком першого використання. Дати показника немає, враховано лише авто, що досі в експлуатації, і включено вживані імпортні авто. Кілометри.
Витяг із реєстру: 30 черв. 2026. Найновіші роки першого використання не враховано, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду. Фінські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Фінський реєстр не містить дати показника і враховує лише авто, що досі в експлуатації. Перелічено лише роки першого використання з фінською вибіркою (авто на рік: щонайменше 1 000); найновіші роки опущено, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду.
Дати різняться: фінське значення — це останній показник у витягу з реєстру за 2026 рік, тоді як британські показники взято з тестів 2023 року, тож авто одного року першого використання у фінському показнику на кілька років старші, і вже це саме по собі додає десятки тисяч кілометрів. Вищий чи нижчий фінський показник не доводить, що фінські авто їздять більше чи менше.
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього року немає сторінки або фінських авто менше за 1 000, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 309 305 | 192 052 | 418 531 | 2 188 |
| 2002 | 301 355 | 176 485 | 413 972 | 2 258 |
| 2003 | 309 472 | 195 172 | 413 691 | 3 722 |
| 2004 | 309 667 | 201 568 | 414 755 | 3 786 |
| 2005 | 301 839 | 193 586 | 419 954 | 3 856 |
| 2006 | 295 804 | 185 529 | 421 266 | 3 998 |
| 2007 | 285 213 | 179 744 | 417 246 | 2 792 |
| 2008 | 284 956 | 167 258 | 425 634 | 2 909 |
| 2009 | 264 143 | 162 982 | 386 661 | 4 532 |
| 2010 | 253 494 | 154 194 | 381 573 | 4 439 |
| 2011 | 241 840 | 142 256 | 366 721 | 4 341 |
| 2012 | 227 874 | 135 940 | 350 429 | 4 052 |
| 2018 | 106 511 | 59 943 | 174 664 | 2 448 |
| Модельний рік | Пальне | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | Усі види пального | 253 494 | 154 194 | 381 573 | 4 439 |
| 2010 | Бензин | 234 183 | 145 760 | 323 534 | 3 416 |
| 2010 | Дизель | 344 135 | 244 274 | 456 720 | 1 019 |
| 2011 | Усі види пального | 241 840 | 142 256 | 366 721 | 4 341 |
| 2011 | Бензин | 221 071 | 132 407 | 311 793 | 3 309 |
| 2011 | Дизель | 334 957 | 226 853 | 439 799 | 1 032 |
Бензинові й дизельні авто суттєво різняться типовим пробігом, тож показники для всіх видів пального підходять до кожного виду пального гірше, ніж його власний рядок. Рядки бензину й дизеля враховують авто, не записані як гібриди; рядок для всіх видів пального охоплює також гібридні, електричні та газові авто. Показано лише там, де для кожного виду пального є щонайменше 1 000 авто.
Процентилі розраховано OdoTrace за записами реєстру; це не офіційна статистика Traficom. Джерело: Фінське агентство транспорту та комунікацій Traficom, відкриті дані про транспортні засоби, CC BY 4.0.
Сигнали відкликань у ЄС: Toyota Avensis
Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.
Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.
Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Відкликання та сигнали безпеки: Toyota Avensis
Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код