Škoda Octavia: пробіг за модельними роками
Škoda Octavia: усі модельні роки, що мають сторінку в OdoTrace, в одній таблиці. Типовий (медіанний) показник одометра та діапазон від 10-го до 90-го процентиля за тестами MOT у Великій Британії за 2023 рік, із кількістю показників у кожному рядку.
Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто
Пробіг у Великій Британії за модельними роками
Кілометри · поруч миліСпостереження у Великій Британії: 2023
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього модельного року немає сторінки, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | Медіана (милі) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Показники | Вік у 2023 (років) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004 | 230 221 | 143 053 | 134 441 | 337 696 | 3 049 | 19 |
| 2005 | 225 755 | 140 278 | 132 785 | 328 774 | 4 748 | 18 |
| 2006 | 219 720 | 136 528 | 131 982 | 320 099 | 7 724 | 17 |
| 2007 | 222 578 | 138 304 | 134 414 | 322 893 | 8 874 | 16 |
| 2008 | 214 649 | 133 377 | 130 519 | 319 179 | 8 273 | 15 |
| 2009 | 198 612 | 123 412 | 111 069 | 309 766 | 9 397 | 14 |
| 2011 | 173 860 | 108 032 | 99 679 | 285 230 | 15 012 | 12 |
| 2012 | 178 495 | 110 912 | 98 921 | 311 953 | 14 496 | 11 |
| 2013 | 164 925 | 102 480 | 93 269 | 301 054 | 13 665 | 10 |
| 2014 | 152 850 | 94 977 | 86 998 | 277 912 | 20 111 | 9 |
| 2015 | 137 817 | 85 636 | 75 802 | 277 939 | 22 499 | 8 |
| 2016 | 117 768 | 73 178 | 63 097 | 254 200 | 23 641 | 7 |
| 2017 | 95 968 | 59 632 | 50 416 | 211 604 | 20 742 | 6 |
| 2018 | 77 861 | 48 381 | 40 555 | 172 240 | 18 333 | 5 |
| 2019 | 63 743 | 39 608 | 30 492 | 147 081 | 22 160 | 4 |
| 2020 | 47 490 | 29 509 | 22 539 | 118 163 | 9 302 | 3 |
Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: . Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.
Що показує таблиця
Таблиця охоплює модельні роки від 2004 до 2020 (модельних років зі сторінкою: 16; показників MOT у Великій Британії загалом: 222 026, за тестами 2023 року). Найстаріший модельний рік, 2004, має медіану 230 221 км, а найновіший, 2020, — 47 490 км: медіана старшого року на 385% вища. Діапазон від 10-го до 90-го процентиля найширший відносно медіани для 2020 (201% медіани) і найвужчий для 2007 (85%). Між безпосередньо сусідніми модельними роками (порівняно пар: 14) медіана новішого року в середньому на 11 300 км нижча.
Це спостереження тестів MOT у Великій Британії за 2023 рік щодо різних авто різного віку: зріз автопарку, а не історія окремого авто. Різниця між модельними роками відображає авто різного віку, а не зміни пробігу окремого авто.
Литовський автопарк: типовий пробіг
Дані литовського ринку. Розподіл показників одометра за литовськими технічними оглядами (TRANSEKSTA); для кожного авто береться останній показник. Кілометри.
Останній показник для кожного авто; дати спостережень у цьому зведенні не наведено. Це інша вибірка, ніж показники британських технічних оглядів. Зведення створено: . Литовські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Перелічено лише модельні роки з литовською вибіркою (авто на модельний рік: щонайменше 1 000).
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 295 336 | 206 337 | 401 175 | 1 212 |
| 2006 | 296 313 | 197 373 | 405 793 | 1 383 |
| 2007 | 293 120 | 198 399 | 411 833 | 1 554 |
| 2008 | 282 219 | 177 901 | 399 632 | 1 453 |
| 2014 | 242 012 | 145 300 | 343 515 | 1 030 |
| 2015 | 215 341 | 121 169 | 320 584 | 1 004 |
| 2018 | 146 784 | 72 254 | 236 015 | 1 086 |
Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA через data.gov.lt, CC BY 4.0.
Фінський автопарк: типовий пробіг
Дані фінського реєстру транспортних засобів (Traficom): останній записаний показник одометра легкових авто, що експлуатуються у Фінляндії, за роком першого використання. Дати показника немає, враховано лише авто, що досі в експлуатації, і включено вживані імпортні авто. Кілометри.
Витяг із реєстру: 30 черв. 2026. Найновіші роки першого використання не враховано, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду. Фінські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Фінський реєстр не містить дати показника і враховує лише авто, що досі в експлуатації. Перелічено лише роки першого використання з фінською вибіркою (авто на рік: щонайменше 1 000); найновіші роки опущено, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду.
Дати різняться: фінське значення — це останній показник у витягу з реєстру за 2026 рік, тоді як британські показники взято з тестів 2023 року, тож авто одного року першого використання у фінському показнику на кілька років старші, і вже це саме по собі додає десятки тисяч кілометрів. Вищий чи нижчий фінський показник не доводить, що фінські авто їздять більше чи менше.
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього року немає сторінки або фінських авто менше за 1 000, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 291 924 | 185 978 | 418 723 | 1 022 |
| 2005 | 296 630 | 197 127 | 424 281 | 1 865 |
| 2006 | 301 164 | 192 911 | 424 380 | 2 467 |
| 2007 | 310 612 | 195 070 | 443 706 | 2 224 |
| 2008 | 331 938 | 207 092 | 449 600 | 3 005 |
| 2009 | 261 484 | 159 273 | 389 046 | 2 980 |
| 2011 | 238 005 | 136 527 | 361 511 | 4 777 |
| 2012 | 225 249 | 128 899 | 341 839 | 3 873 |
| 2013 | 217 581 | 130 959 | 325 120 | 4 362 |
| 2014 | 214 588 | 130 902 | 315 752 | 5 502 |
| 2015 | 207 144 | 121 167 | 304 848 | 5 689 |
| 2016 | 185 658 | 105 490 | 281 676 | 5 392 |
| 2017 | 158 459 | 89 908 | 251 762 | 5 846 |
| 2018 | 131 334 | 72 382 | 218 234 | 5 126 |
| 2019 | 116 487 | 65 268 | 194 099 | 5 725 |
| 2020 | 99 562 | 52 619 | 175 116 | 4 327 |
| Модельний рік | Пальне | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | Усі види пального | 310 612 | 195 070 | 443 706 | 2 224 |
| 2007 | Бензин | 266 188 | 166 903 | 353 039 | 1 174 |
| 2007 | Дизель | 379 666 | 263 945 | 492 095 | 1 050 |
| 2011 | Усі види пального | 238 005 | 136 527 | 361 511 | 4 777 |
| 2011 | Бензин | 208 214 | 123 452 | 292 067 | 3 162 |
| 2011 | Дизель | 312 966 | 217 017 | 414 714 | 1 608 |
| 2012 | Усі види пального | 225 249 | 128 899 | 341 839 | 3 873 |
| 2012 | Бензин | 200 361 | 116 408 | 282 616 | 2 643 |
| 2012 | Дизель | 295 687 | 204 717 | 399 285 | 1 227 |
| 2013 | Усі види пального | 217 581 | 130 959 | 325 120 | 4 362 |
| 2013 | Бензин | 192 956 | 117 132 | 267 125 | 2 849 |
| 2013 | Дизель | 280 927 | 197 057 | 372 511 | 1 512 |
| 2014 | Усі види пального | 214 588 | 130 902 | 315 752 | 5 502 |
| 2014 | Бензин | 188 710 | 114 194 | 263 294 | 3 414 |
| 2014 | Дизель | 268 740 | 189 495 | 357 455 | 2 053 |
| 2015 | Усі види пального | 207 144 | 121 167 | 304 848 | 5 689 |
| 2015 | Бензин | 173 634 | 103 919 | 243 953 | 2 905 |
| 2015 | Дизель | 246 229 | 165 006 | 332 895 | 2 681 |
| 2016 | Усі види пального | 185 658 | 105 490 | 281 676 | 5 392 |
| 2016 | Бензин | 155 685 | 89 098 | 231 002 | 2 797 |
| 2016 | Дизель | 223 430 | 147 065 | 310 752 | 2 477 |
| 2017 | Усі види пального | 158 459 | 89 908 | 251 762 | 5 846 |
| 2017 | Бензин | 134 494 | 77 688 | 202 823 | 3 298 |
| 2017 | Дизель | 199 594 | 128 614 | 287 195 | 2 158 |
| 2018 | Усі види пального | 131 334 | 72 382 | 218 234 | 5 126 |
| 2018 | Бензин | 115 236 | 63 866 | 175 647 | 3 190 |
| 2018 | Дизель | 175 488 | 104 697 | 260 629 | 1 324 |
| 2019 | Усі види пального | 116 487 | 65 268 | 194 099 | 5 725 |
| 2019 | Бензин | 104 330 | 58 692 | 163 380 | 3 349 |
| 2019 | Дизель | 158 904 | 89 968 | 239 959 | 1 120 |
Бензинові й дизельні авто суттєво різняться типовим пробігом, тож показники для всіх видів пального підходять до кожного виду пального гірше, ніж його власний рядок. Рядки бензину й дизеля враховують авто, не записані як гібриди; рядок для всіх видів пального охоплює також гібридні, електричні та газові авто. Показано лише там, де для кожного виду пального є щонайменше 1 000 авто.
Процентилі розраховано OdoTrace за записами реєстру; це не офіційна статистика Traficom. Джерело: Фінське агентство транспорту та комунікацій Traficom, відкриті дані про транспортні засоби, CC BY 4.0.
Сигнали відкликань у ЄС: Škoda Octavia
Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.
Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.
Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Відкликання та сигнали безпеки: Škoda Octavia
Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код