BMW 3 Series nobraukums pēc modeļa gada
BMW 3 Series: visi modeļa gadi ar lapu OdoTrace vienā tabulā. Tipiskais (mediānas) odometra rādījums un 10.–90. percentiles diapazons pēc 2023. gada UK MOT pārbaudēm, norādot katras rindas pamatā esošo rādījumu skaitu.
Pērkat šo modeli? Pārbaudiet auto VIN
Nobraukums pēc modeļa gada Apvienotajā Karalistē
Kilometri · līdzās jūdzesUK novērojumi: 2023
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim modeļa gadam nav lapas, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | Mediāna (jūdz.) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Rādījumi | Vecums 2023. gadā (gadi) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | 200 089 | 124 330 | 120 205 | 296 083 | 36 440 | 16 |
| 2011 | 184 044 | 114 360 | 105 613 | 271 029 | 36 616 | 12 |
| 2012 | 165 146 | 102 617 | 94 542 | 252 448 | 41 242 | 11 |
| 2013 | 153 776 | 95 552 | 88 488 | 238 330 | 39 962 | 10 |
| 2020 | 44 897 | 27 898 | 23 907 | 80 533 | 3780 | 3 |
Avots: DVSA anonimizētie MOT testu rezultāti, 2023. gads. Apkopojums izveidots: . Šī vēsturiskā josla nav aplēse kārtējam gadam. Auto kopš 2023. gada ir novecojuši; atkārtotu pārbaužu dēļ vienu un to pašu transportlīdzekli var ieskaitīt vairākas reizes.
Ko tabula rāda
Tabula aptver modeļa gadus no 2007 līdz 2020 (modeļa gadi ar lapu: 5; UK MOT rādījumi kopā: 158 040, no 2023. gada pārbaudēm). Vecākajam modeļa gadam, 2007, mediāna ir 200 089 km, bet jaunākajam, 2020, — 44 897 km: vecākā gada mediāna ir par 346% augstāka. 10.–90. percentiles diapazons attiecībā pret mediānu ir visplašākais modeļa gadam 2020 (126% no mediānas) un visšaurākais modeļa gadam 2007 (88%).
Tie ir 2023. gada UK MOT novērojumi par dažādiem auto dažādā vecumā: autoparka šķērsgriezums, nevis kāda atsevišķa auto vēsture. Atšķirības starp modeļa gadiem atspoguļo dažāda vecuma auto, nevis atsevišķa auto nobraukuma izmaiņas.
Somijas autoparks: tipiskais nobraukums
Somijas transportlīdzekļu reģistra dati (Traficom): pēdējais odometra rādījums, kas reģistrēts Somijā satiksmē esošiem vieglajiem auto, pēc pirmās lietošanas gada. Rādījuma datuma nav, tiek skaitīti tikai joprojām lietotie auto, un lietotie ievestie auto ir iekļauti. Kilometri.
Reģistra izraksts (2026. g. 30. jūn.). Jaunākie pirmās lietošanas gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati. Somijas un UK dati nāk no atsevišķām izlasēm un nekad netiek apvienoti. Somijas reģistrā nav rādījuma datuma, un tajā uzskaitīti tikai joprojām lietotie auto. Uzskaitīti tikai pirmās lietošanas gadi ar Somijas izlasi (transportlīdzekļi katrā gadā: vismaz 1000); jaunākie gadi ir izlaisti, jo lielākā daļa šo auto vēl nav izgājuši apskati.
Datumi atšķiras: Somijas vērtība ir pēdējais rādījums 2026. gada reģistra izrakstā, bet UK skaitļi ir rādījumi no 2023. gada pārbaudēm, tāpēc viena un tā paša pirmās lietošanas gada auto Somijas skaitlī ir par vairākiem gadiem vecāki, kas pats par sevi pieskaita desmitiem tūkstošu kilometru. Augstāks vai zemāks Somijas skaitlis neliecina, ka Somijā ar auto brauc vairāk vai mazāk.
- Mediāna
- 10.–90. percentile
Pārrāvums līnijā nozīmē, ka šim gadam nav lapas vai ir mazāk nekā 1000 Somijas transportlīdzekļu, tāpēc vērtība nav attēlota.
| Modeļa gads | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 287 277 | 173 947 | 432 027 | 2417 |
| 2011 | 258 912 | 154 369 | 372 881 | 1213 |
| 2012 | 251 554 | 154 681 | 353 879 | 1628 |
| 2013 | 237 063 | 147 544 | 335 724 | 3167 |
| 2020 | 93 454 | 50 627 | 155 387 | 1774 |
| Modeļa gads | Degviela | Mediāna (km) | 10. percentile (km) | 90. percentile (km) | Transportlīdzekļi |
|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | Visas degvielas | 287 277 | 173 947 | 432 027 | 2417 |
| 2007 | Benzīns | 231 684 | 145 959 | 316 088 | 1234 |
| 2007 | Dīzelis | 364 123 | 259 435 | 470 803 | 1183 |
| 2013 | Visas degvielas | 237 063 | 147 544 | 335 724 | 3167 |
| 2013 | Benzīns | 191 715 | 121 755 | 263 362 | 1345 |
| 2013 | Dīzelis | 274 424 | 195 213 | 358 976 | 1822 |
Benzīna un dīzeļa auto tipiskais nobraukums būtiski atšķiras, tāpēc kopējie rādītāji katram degvielas veidam atbilst sliktāk nekā attiecīgā degvielas veida rinda. Benzīna un dīzeļa rindās tiek skaitīti auto, kas nav reģistrēti kā hibrīdi; rindā visām degvielām ir iekļauti arī hibrīdi, elektriskie un gāzes auto. Rādīts tikai tur, kur katram degvielas veidam ir vismaz 1000 transportlīdzekļu.
Percentiles aprēķinājis OdoTrace no reģistra ierakstiem; tā nav oficiāla Traficom statistika. Avots: Somijas Transporta un sakaru aģentūra Traficom, atvērtie transportlīdzekļu dati, CC BY 4.0.
ES atsaukumu signāli: BMW 3 Series
Modeļa līmeņa atsaukumu aktivitāte no ES tirgus reģistriem. Skaitļi ir orientējoši un rādīti pa avotiem, nekad nesummēti. Tie neattiecas tieši uz šo auto.
Atsaukumu momentuzņēmums izveidots: 2026-10-04. Vēsturisks momentuzņēmums, nevis tiešsaistes atsaukumu pārbaude. Pašreizējo piemērojamību un remonta statusu apstipriniet pie ražotāja.
Atsaukumi attiecas uz ražošanas periodiem, ne tikai uz modeļa gadiem. Atsaukumi un drošības signāli: BMW 3 Series
Vēlaties pārbaudīt konkrētu auto, nevis modeļa vidējo rādītāju? Pārbaudiet tā VIN