BMW 3 Series: пробіг за модельними роками
BMW 3 Series: усі модельні роки, що мають сторінку в OdoTrace, в одній таблиці. Типовий (медіанний) показник одометра та діапазон від 10-го до 90-го процентиля за тестами MOT у Великій Британії за 2023 рік, із кількістю показників у кожному рядку.
Купуєте цю модель? Перевірте VIN-код авто
Пробіг у Великій Британії за модельними роками
Кілометри · поруч миліСпостереження у Великій Британії: 2023
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього модельного року немає сторінки, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | Медіана (милі) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Показники | Вік у 2023 (років) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | 200 089 | 124 330 | 120 205 | 296 083 | 36 440 | 16 |
| 2011 | 184 044 | 114 360 | 105 613 | 271 029 | 36 616 | 12 |
| 2012 | 165 146 | 102 617 | 94 542 | 252 448 | 41 242 | 11 |
| 2013 | 153 776 | 95 552 | 88 488 | 238 330 | 39 962 | 10 |
| 2020 | 44 897 | 27 898 | 23 907 | 80 533 | 3 780 | 3 |
Джерело: Знеособлені результати тестів MOT від DVSA за 2023 рік. Зведення створено: . Цей історичний діапазон не є оцінкою на поточний рік. З 2023 року авто постаріли; повторні тести можуть рахувати те саме авто кілька разів.
Що показує таблиця
Таблиця охоплює модельні роки від 2007 до 2020 (модельних років зі сторінкою: 5; показників MOT у Великій Британії загалом: 158 040, за тестами 2023 року). Найстаріший модельний рік, 2007, має медіану 200 089 км, а найновіший, 2020, — 44 897 км: медіана старшого року на 346% вища. Діапазон від 10-го до 90-го процентиля найширший відносно медіани для 2020 (126% медіани) і найвужчий для 2007 (88%).
Це спостереження тестів MOT у Великій Британії за 2023 рік щодо різних авто різного віку: зріз автопарку, а не історія окремого авто. Різниця між модельними роками відображає авто різного віку, а не зміни пробігу окремого авто.
Фінський автопарк: типовий пробіг
Дані фінського реєстру транспортних засобів (Traficom): останній записаний показник одометра легкових авто, що експлуатуються у Фінляндії, за роком першого використання. Дати показника немає, враховано лише авто, що досі в експлуатації, і включено вживані імпортні авто. Кілометри.
Витяг із реєстру: 30 черв. 2026. Найновіші роки першого використання не враховано, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду. Фінські й британські показники походять з окремих вибірок і ніколи не поєднуються. Фінський реєстр не містить дати показника і враховує лише авто, що досі в експлуатації. Перелічено лише роки першого використання з фінською вибіркою (авто на рік: щонайменше 1 000); найновіші роки опущено, бо більшість таких авто ще не проходила технічного огляду.
Дати різняться: фінське значення — це останній показник у витягу з реєстру за 2026 рік, тоді як британські показники взято з тестів 2023 року, тож авто одного року першого використання у фінському показнику на кілька років старші, і вже це саме по собі додає десятки тисяч кілометрів. Вищий чи нижчий фінський показник не доводить, що фінські авто їздять більше чи менше.
- Медіана
- Від 10-го до 90-го процентиля
Розрив у лінії означає, що для цього року немає сторінки або фінських авто менше за 1 000, тож значення для нього не накреслено.
| Модельний рік | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 287 277 | 173 947 | 432 027 | 2 417 |
| 2011 | 258 912 | 154 369 | 372 881 | 1 213 |
| 2012 | 251 554 | 154 681 | 353 879 | 1 628 |
| 2013 | 237 063 | 147 544 | 335 724 | 3 167 |
| 2020 | 93 454 | 50 627 | 155 387 | 1 774 |
| Модельний рік | Пальне | Медіана (км) | 10-й процентиль (км) | 90-й процентиль (км) | Авто |
|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | Усі види пального | 287 277 | 173 947 | 432 027 | 2 417 |
| 2007 | Бензин | 231 684 | 145 959 | 316 088 | 1 234 |
| 2007 | Дизель | 364 123 | 259 435 | 470 803 | 1 183 |
| 2013 | Усі види пального | 237 063 | 147 544 | 335 724 | 3 167 |
| 2013 | Бензин | 191 715 | 121 755 | 263 362 | 1 345 |
| 2013 | Дизель | 274 424 | 195 213 | 358 976 | 1 822 |
Бензинові й дизельні авто суттєво різняться типовим пробігом, тож показники для всіх видів пального підходять до кожного виду пального гірше, ніж його власний рядок. Рядки бензину й дизеля враховують авто, не записані як гібриди; рядок для всіх видів пального охоплює також гібридні, електричні та газові авто. Показано лише там, де для кожного виду пального є щонайменше 1 000 авто.
Процентилі розраховано OdoTrace за записами реєстру; це не офіційна статистика Traficom. Джерело: Фінське агентство транспорту та комунікацій Traficom, відкриті дані про транспортні засоби, CC BY 4.0.
Сигнали відкликань у ЄС: BMW 3 Series
Відкликання на рівні моделі з реєстрів ринку ЄС. Кількості мають довідковий характер, показуються окремо за джерелами й ніколи не додаються. Не стосуються саме цього авто.
Знімок відкликань створено: 2026-10-04. Історичний знімок, а не перевірка відкликань у реальному часі. Актуальність і стан ремонту уточніть у виробника.
Відкликання стосуються виробничих періодів, а не лише модельних років. Відкликання та сигнали безпеки: BMW 3 Series
Хочете перевірити конкретне авто, а не середнє по моделі? Перевірте його VIN-код