BMW 3 Series: läbisõit mudeliaasta järgi
BMW 3 Series: kõik OdoTrace’i lehega mudeliaastad ühes tabelis. Tüüpiline (mediaan) odomeetri näit ja 10.–90. protsentiili vahemik Ühendkuningriigi 2023. aasta MOT-testidest koos iga rea aluseks olevate näitude arvuga.
Ostad seda mudelit? Kontrolli auto VIN-koodi
Läbisõit mudeliaasta järgi (ÜK)
Kilomeetrid · miilid kõrvalÜhendkuningriigi vaatlused: 2023
- Mediaan
- 10.–90. protsentiil
Joone katkestus tähendab, et sellel mudeliaastal pole lehte, seega väärtust ei joonistata.
| Mudeliaasta | Mediaan (km) | Mediaan (mi) | 10. protsentiil (km) | 90. protsentiil (km) | Näite | Vanus aastal 2023 (aastat) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | 200 089 | 124 330 | 120 205 | 296 083 | 36 440 | 16 |
| 2011 | 184 044 | 114 360 | 105 613 | 271 029 | 36 616 | 12 |
| 2012 | 165 146 | 102 617 | 94 542 | 252 448 | 41 242 | 11 |
| 2013 | 153 776 | 95 552 | 88 488 | 238 330 | 39 962 | 10 |
| 2020 | 44 897 | 27 898 | 23 907 | 80 533 | 3780 | 3 |
Allikas: DVSA anonümiseeritud MOT-testide tulemused 2023. Koondandmed loodud: . See ajalooline vahemik ei ole jooksva aasta hinnang. Autod on alates 2023. aastast vananenud; korduvtestid võivad sama sõidukit mitu korda arvestada.
Mida tabel näitab
Tabel hõlmab mudeliaastaid 2007 kuni 2020 (lehega mudeliaastaid: 5; ÜK MOT näite kokku: 158 040, 2023. aasta testidest). Vanima mudeliaasta 2007 mediaan on 200 089 km ja uusima, 2020, mediaan 44 897 km: vanema aasta mediaan on 346% kõrgem. 10.–90. protsentiili vahemik on mediaaniga võrreldes kõige laiem mudeliaastal 2020 (126% mediaanist) ja kõige kitsam mudeliaastal 2007 (88%).
Need on Ühendkuningriigi 2023. aasta MOT-vaatlused erineva vanusega erinevate autode kohta: sõidukipargi ristlõige, mitte ühe auto ajalugu. Mudeliaastate erinevused peegeldavad erineva vanusega autosid, mitte üksiku auto läbisõidu muutust.
Soome sõidukipark: tüüpiline läbisõit
Soome sõidukiregistri andmed (Traficom): Soomes liikluses kasutatavate sõiduautode viimane registreeritud odomeetri näit esmakasutuse aasta järgi. Näidu kuupäeva ei ole, arvesse lähevad ainult veel kasutuses olevad autod ning hõlmatud on ka kasutatuna imporditud autod. Kilomeetrites.
Registriväljavõte: 30. juuni 2026. Uusimad esmakasutuse aastad on välja jäetud, sest enamik neist autodest pole veel ülevaatusel käinud. Soome ja Ühendkuningriigi arvud pärinevad eraldi valimitest ning neid ei ühendata kunagi. Soome registris ei ole näidu kuupäeva ja seal on ainult veel kasutuses olevad autod. Loetletud on ainult esmakasutuse aastad, millel on Soome valim (sõidukeid aasta kohta: vähemalt 1000); uusimad aastad on välja jäetud, sest enamik neist autodest pole veel ülevaatusel käinud.
Kuupäevad erinevad: Soome väärtus on viimane näit 2026. aasta registriväljavõttes, Ühendkuningriigi arvud on aga 2023. aasta testide näidud. Sama esmakasutuse aastaga autod on Soome arvus seega mitu aastat vanemad, mis ise lisab kümneid tuhandeid kilomeetreid. Kõrgem või madalam Soome arv ei näita, et Soome autodega sõidetakse rohkem või vähem.
- Mediaan
- 10.–90. protsentiil
Joone katkestus tähendab, et sellel aastal pole lehte või on vähem kui 1000 Soome sõidukit, seega väärtust ei joonistata.
| Mudeliaasta | Mediaan (km) | 10. protsentiil (km) | 90. protsentiil (km) | Sõidukeid |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 287 277 | 173 947 | 432 027 | 2417 |
| 2011 | 258 912 | 154 369 | 372 881 | 1213 |
| 2012 | 251 554 | 154 681 | 353 879 | 1628 |
| 2013 | 237 063 | 147 544 | 335 724 | 3167 |
| 2020 | 93 454 | 50 627 | 155 387 | 1774 |
| Mudeliaasta | Kütus | Mediaan (km) | 10. protsentiil (km) | 90. protsentiil (km) | Sõidukeid |
|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | Kõik kütused | 287 277 | 173 947 | 432 027 | 2417 |
| 2007 | Bensiin | 231 684 | 145 959 | 316 088 | 1234 |
| 2007 | Diisel | 364 123 | 259 435 | 470 803 | 1183 |
| 2013 | Kõik kütused | 237 063 | 147 544 | 335 724 | 3167 |
| 2013 | Bensiin | 191 715 | 121 755 | 263 362 | 1345 |
| 2013 | Diisel | 274 424 | 195 213 | 358 976 | 1822 |
Bensiini- ja diiselautode tüüpiline läbisõit erineb oluliselt, seega sobivad kõigi kütuste arvud kummagi kütuse jaoks halvemini kui selle enda rida. Bensiini- ja diiselireal arvestatakse autosid, mida ei ole hübriididena registreeritud. Kõigi kütuste rida hõlmab ka hübriid-, elektri- ja gaasiautosid. Näidatud ainult seal, kus igal kütusel on vähemalt 1000 sõidukit.
OdoTrace’i arvutatud protsentiilid registrikirjetest; mitte Traficomi ametlik statistika. Allikas: Soome transpordi- ja sideamet Traficom, sõidukite avaandmed, CC BY 4.0.
ELi tagasikutsumise signaalid: BMW 3 Series
Mudelitasandi tagasikutsumistegevus ELi turu registritest. Arvud on nõuandvad ja näidatud allikate kaupa, mitte kunagi kokku liidetud. Need ei puuduta tingimata just seda autot.
Tagasikutsumiste hetktõmmis loodud: 2026-10-04. Ajalooline hetktõmmis, mitte reaalajas tagasikutsumiste kontroll. Küsi tootjalt kinnitust, kas tagasikutsumine kehtib praegu ja kas parandus on tehtud.
Tagasikutsumised kehtivad tootmisperioodidele, mitte ainult mudeliaastatele. Tagasikutsumised ja ohutuse signaalid: BMW 3 Series
Tahad kontrollida konkreetset autot mudeli keskmise asemel? Kontrolli selle VIN-koodi