odotrace

Obserwacje w Wielkiej Brytanii: 2023 · Rocznik próby: 2010.

Niski, 10. percentyl
99 723km
61 965 mi
Typowy, mediana
175 177km
108 850 mi
Wysoki, 90. percentyl
261 252km
162 335 mi

W brytyjskich badaniach MOT w 2023 r. Volkswagen Golf z 2010 zwykle wskazywał około 175 177 km (108 850 mil) na liczniku; środkowe 80% odczytów mieściło się między 99 723 a 261 252 km. Podstawa: zanonimizowany zbiór danych MOT agencji DVSA; liczba odczytów: 61 747 (Open Government Licence v3.0).

Volkswagen Golf 2010: porównanie

Starszy rocznik, Volkswagen Golf 2009, ma zbliżoną medianę: 176 641 km (różnica poniżej 3% względem tej strony). Nowszy rocznik, Volkswagen Golf 2011, ma niższą medianę: 166 008 km (o 5% mniej niż ta strona). Dla tego samego rocznika litewskie badania techniczne dają wyższą medianę: 254 156 km (n = 1328), wobec 175 177 km w brytyjskich badaniach. To osobne próby, a daty obserwacji w danych litewskich nie są podane, więc liczby nie są łączone. Po podzieleniu mediany tej strony przez wiek pojazdu w czasie badań w 2023 r. (wiek w latach: 13) wychodzi około 13 500 km rocznie; to prosta średnia wyliczona z mediany, a nie zmierzony roczny przebieg.

Ten historyczny zakres nie jest szacunkiem na bieżący rok. Samochody postarzały się od 2023 r.; powtórne badania mogą liczyć ten sam pojazd wielokrotnie.

Źródło: DVSA, zanonimizowane wyniki testów MOT, 2023. Utworzono zestawienie: .

Porównaj ogłoszenie

Czy odczyt
wygląda wiarygodnie?

Oceń przebieg podany przez sprzedawcę w kontekście przed kolejnym krokiem.

  • Porównaj z tym samym rocznikiem
  • Zobacz zakres niski, medianę i wysoki
  • Rozpoznaj, kiedy trzeba sprawdzić dokładniej

Gdzie mieści się to auto?

Wpisz przebieg z ogłoszenia, aby porównać go z 2010 Volkswagen Golf.

Wpisz kilometry, na przykład 120000.

Niski odczyt to powód do sprawdzenia, a nie dowód cofnięcia licznika.

Chcesz sprawdzić konkretne auto zamiast średniej modelu? Sprawdź jego VIN aby zobaczyć rozkodowane dane i dostępne odczyty przebiegu tego pojazdu. Wynik pokazuje luki, gdy brakuje zapisów.

Litewski park pojazdów: typowy przebieg

Dane rynku litewskiego. Rozkład przebiegu z badań technicznych TRANSEKSTA z ostatnim odczytem każdego auta. Kilometry.

Rocznik próby: 2010. Ostatni odczyt każdego pojazdu; daty obserwacji nie są podane w tym zestawieniu. To inna próba niż brytyjskie odczyty z badań. Utworzono zestawienie: .

Niski, 10. percentyl
167 284km
Typowy, mediana
254 156km
Wysoki, 90. percentyl
342 704km

Na podstawie N = 1328 litewskich pojazdów. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija TRANSEKSTA za pośrednictwem data.gov.lt, CC BY 4.0.

Wśród 46 822 litewskich pojazdów Volkswagen Golf z co najmniej dwoma odczytami u 3,4% spadek między odczytami przekroczył 5000 km, a u 38,5% późniejsza wartość była kiedyś niższa od wcześniejszej, o dowolną wartość. To kontekst z badań dla grupy pojazdów, a nie wynik konkretnego auta. Daty badań są dokładne tylko do tygodnia, a błędy wpisów mogą zawyżać surowy odsetek; dlatego na pierwszym miejscu pokazujemy udział większych spadków.

Przy pierwszym badaniu 36,8% pojazdów Volkswagen Golf z rocznika 2010 nie zaliczyło go za pierwszym podejściem (liczba badań: 4642). Źródło: TRANSEKSTA, otwarte dane o badaniach technicznych (data.gov.lt, zbiór danych 2721).

Fiński park pojazdów: typowy przebieg

Dane z fińskiego rejestru pojazdów (Traficom): ostatni zapisany odczyt licznika samochodów osobowych będących w ruchu w Finlandii, według roku pierwszego oddania do użytku. Nie ma daty odczytu, liczone są tylko samochody nadal użytkowane, a uwzględniono też używane samochody sprowadzone z zagranicy. Kilometry.

Rocznik próby: 2010. Wyciąg z rejestru: 30 cze 2026. Najnowsze lata pierwszego użytkowania pominięto, ponieważ większość tych samochodów nie przeszła jeszcze badania technicznego.

Daty się różnią: wartość fińska to ostatni odczyt w wyciągu z rejestru z 2026 r., a wartości brytyjskie to odczyty z badań z 2023 r., więc samochody z tego samego roku pierwszego użytkowania są w danych fińskich o kilka lat starsze, co samo w sobie dodaje dziesiątki tysięcy kilometrów. Wyższa lub niższa wartość fińska nie oznacza, że fińskimi samochodami jeździ się więcej lub mniej.

Niski, 10. percentyl
133 102km
Typowy, mediana
222 935km
Wysoki, 90. percentyl
331 798km
Volkswagen Golf, pierwsze użytkowanie 2010: ostatni zapisany odczyt licznika w fińskim rejestrze pojazdów (Traficom), wszystkie paliwa i według paliwa. Kilometry.
Paliwo Mediana (km) 10. percentyl (km) 90. percentyl (km) Pojazdy
Wszystkie paliwa 222 935 133 102 331 798 5074
Benzyna 206 704 124 237 288 823 3906
Olej napędowy 298 068 201 969 398 638 1156

Samochody benzynowe i z silnikiem wysokoprężnym znacznie różnią się typowym przebiegiem, więc dane dla wszystkich paliw pasują do każdego paliwa słabiej niż jego własny wiersz. Wiersze dla benzyny i oleju napędowego liczą samochody, które nie są zapisane w rejestrze jako hybrydy; wiersz dla wszystkich paliw obejmuje też hybrydy, samochody elektryczne i gazowe. Pokazywane tylko wtedy, gdy każde paliwo ma co najmniej 1000 pojazdów.

Na podstawie N = 5074 fińskich pojazdów. Percentyle obliczył OdoTrace na podstawie danych rejestru; nie jest to oficjalna statystyka Traficom. Źródło: Fińska Agencja Transportu i Łączności Traficom, otwarte dane o pojazdach, CC BY 4.0.

CO2 i zużycie (homologacja UE)

Wartości homologacyjne UE dla Volkswagen Golf 2010 według paliwa. Zużycie pochodzi z cyklu testowego i często zaniża rzeczywiste; szacowane koszty stanowią więc raczej dolną granicę.

Benzyna
148,8g/km CO2
6,22 l/100km (starszy test)
Olej napędowy
128,8g/km CO2
4,88 l/100km (starszy test)
Inne paliwo
136,5g/km CO2
brak danych (starszy test)

Źródło: Europejska Agencja Środowiska, homologacja, Standardowa polityka ponownego wykorzystania EEA (z podaniem źródła). Średnia ważona liczbą rejestracji według paliwa.

Unijne sygnały akcji dla Volkswagen Golf

Akcje dla modelu z rejestrów rynku UE. Liczby są wskazówkami pokazywanymi osobno dla każdego źródła i nigdy nie są sumowane. Nie dotyczą konkretnie tego auta.

Utworzono zestawienie akcji: 2026-10-04. Dane historyczne, nie bieżąca kontrola akcji. Potwierdź zastosowanie i naprawę u producenta.

EU Safety Gate: 2 akcje przywoławcze

Akcje dotyczą okresów produkcji, nie tylko roczników modelu.

Niezawodność według brytyjskich badań MOT, dane odniesienia z brytyjskiej floty

Brytyjskie dane MOT dla grupy pojazdów, duża i dobrze udokumentowana flota odniesienia. Pokazujemy je tylko dlatego, że model ma także powyższy sygnał UE.

Spośród pierwszych badań MOT klasy 4 samochodów Volkswagen Golf z rocznika 2010 w 2023 roku (liczba badań: 47 738) 31,1% zakończyło się wynikiem negatywnym. W porównaniu z medianą 32,5% dla samochodów w tym samym wieku w tej flocie wskaźnik ten jest niższy. (Różnica w punktach procentowych: 1,4)

Źródło: DVSA, zanonimizowane wyniki testów MOT, 2023, Open Government Licence v3.0. Brytyjski park pojazdów służy jako punkt odniesienia, nie wynik konkretnego auta. Brytyjskie dane MOT to duża, dobrze udokumentowana flota odniesienia, wyraźnie oznaczona jako dane z Wielkiej Brytanii, a nie z Twojego rynku. Nie zastępuje to oględzin.

Kupujesz ten model? Sprawdź VIN auta przed decyzją.

Co pokazują te dane, a czego nie

Liczby te pokazują zbiorczy rozkład dla wielu samochodów Volkswagen Golf z rocznika 2010, obliczony z brytyjskich odczytów licznika DVSA MOT jako porównanie floty. Zbiór danych MOT jest zanonimizowany i nie zawiera numerów VIN ani danych osobowych.

To nie jest historia konkretnego VIN. Nie mówi o przebiegu konkretnego auta ani o tym, czy cofnięto jego licznik. Używaj go do wstępnej oceny: odczyt znacznie poniżej typowego zakresu dla wieku warto wyjaśnić, ale sam niczego nie dowodzi.

Dla konkretnego auta sprawdź jego VIN aby zobaczyć rozkodowane dane i dostępne odczyty, w tym ocenę holenderskiego RDW po dodaniu numeru rejestracyjnego. Obliczanie zakresu i wszystkie źródła wyjaśnia metodyka danych.

Inne roczniki dla Volkswagen Golf

Wszystkie roczniki: Volkswagen GolfWszystkie marki i modele